Nuo balandžio 1 d. panevėžiečiams mažėja šilumos kaina

Nuo balandžio 1 d. panevėžiečiams mažėja šilumos kaina

JP / Pixabay.com nuotr.

Nuo balandžio 1 d. AB „Panevėžio energija“ nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį sudaro 5,37 ct/kWh be PVM. Palyginti su kovo mėnesiu, šilumos kaina mažėja 4,4 proc. dėl sumažėjusių kuro kainų.

Gyventojams šilumos kaina sudarys 5,85 ct/kWh su 9 proc. PVM, kitiems vartotojams – 6,50 ct/kWh su 21 proc. PVM.

Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojama karšto vandens kaina. Panevėžio miesto ir Pažagienių gyvenvvietės gyventojams karštas vanduo kainuos 4,51 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose.

BIC

Kai daugiabučiame name įrengta atvira karšto vandens tiekimo sistema – 5,38 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą. Panevėžio rajono Liūdynės kaimo gyventojams karštas vanduo kainuos 5,26 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą.

Daugiau informacijos galite rasti AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.