Numatomi renginiai Panevėžyje

Numatomi renginiai Panevėžyje

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybėje posėdžiavo renginių komisija. Jai leidus, mieste bus organizuojami šie renginiai.

Vasario 25 d. nuo 13 iki 17 val. teritorijoje tarp Venslaviškio g. 14-1 ir Nevėžio upės – Užgavėnių šventė „Žiema, nusibodai!“. Persirengėliai vaikščios Senamiesčio, Audėjų, Venslaviškio ir greta esančiomis gatvėmis bei vys žiemą iš kiemo. Susirinkę Venslaviškio g. 14-1 dalyvaus įvairiuose užsiėmimuose, vaišinsis blynais, arbata ir kt. Organizatorius – bendruomenė „Senamiestietis“.

kovo 4 d. nuo 13.30 iki 14.45 val. Laisvės a. prieš miesto Savivaldybės pastatą – Jaunimo diena, šv. Kazimiero šventė. Švente siekiama informuoti jaunimą apie šv. Kazimiero savybes, jaunimas bus kviečiamas jas praktikuoti savo gyvenime. Susirinkusieji bus vaišinami sriuba, koncertuos folkloro ansamblis „Raskila“. Organizatorius – Panevėžio vyskupijos šeimos centras.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.