Nori atkreipti valdininkų dėmesį į Panevėžio maniežą: jiems turėtų būti nepatogu

Nori atkreipti valdininkų dėmesį į Panevėžio maniežą: jiems turėtų būti nepatogu

DELFI / DELFI skaitytojo, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris norėjo atkreipti visuomenės ir vietinių valdininkų dėmesį į prastą Panevėžio maniežo būklę.

„Noriu parodyti, kaip atrodo Panevėžio maniežas. Panevėžiečiai žaidžia tenisą tokiomis sąlygomis. Reiktų žurnalistinio tyrimo apie maniežo stogą. Manau, tai labai nepatogi tema valdininkams, nes astronominės sumos išleidžiamos kasmet, o rezultatą matote“, – piktinosi skaitytojas.

Tuo pačiu pridėjo nuotrauką iš Panevėžio maniežo, kur matyti dėl kiauro stogo sušlapusi danga.

BIC

DELFI kreipėsi į Panevėžio savivaldybę, kad pakomentuotų šią situaciją ir prašė paaiškinimo, kokių veiksmų imamasi, jog ji pagerėtų.

Panevėžio miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis dievagojosi, kad maniežas iš esmės (kapitališkai) nėra tvarkomas nuo jo pastatymo (1984 m. – aut. past.), tačiau savivaldybė ketina jį atnaujinti iki 2020 m.

„Pernai parengtas darbų techninis projektas. Preliminariais duomenimis, maniežui atnaujinti reikės 2 mln. Eur. Pernai iš Valstybės kapitalo investicijų programos gavome 100 tūkst. Eur, dar 25 tūkst. Eur pridėjo savivaldybė. Sutvarkyta persirengimo kambarių ir kitų pagalbinių patalpų apdaila, inžineriniai tinklai, elektros instaliacija, pakeistos durys, įrengta rūbinė ir kt.

J. Jasiukaitis (centre).

Lėšų iš Valstybės kapitalo investicijų programos numatome gauti ir šiemet – apie 0,5 mln. Eur. 2018 m. turėtume imtis kapitalinio stogo dangos remonto – pakeisti senąją dangą, panaikinti dalį stoglangių, pertvarkyti rekuperacinę sistemą ir kt.“, – DELFI sakė jis.

J. Jasiukaitis taip pat paminėjo, kad labai tikisi, kad šie suplanuoti darbai bus baigti iki metų pabaigos ir dabartinių problemų dėl susidėvėjusios stogo dangos nebeliks. Tačiau ties šiais darbais nesustos ir stengsis užtikrinti vis geresnes sąlygas čia sportuojantiems.

„Tolesni planai – pastato sienos. Juos realizavus sportininkai turės tinkamas sąlygas užsiėmimams. Lengvosios atletikos maniežas bus visiškai atnaujintas, tenkins sportininkų poreikius, sudarys daugiau galimybių miesto gyventojams kokybiškai leisti aktyvų laisvalaikį. Ateityje manieže vyks ir daugiau tarptautinių, šalies sporto renginių, projektų“, – pasakojo Sporto skyriaus vedėjas.

Inreal

Lukdas

Tropikų saulė

Dizainas

Sirse

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.