Nijolė Pareigytė domėsis, kada moterims derėtų atleisti savo vairavimo instruktorių

Nijolė Pareigytė domėsis, kada moterims derėtų atleisti savo vairavimo instruktorių

0

Vairavimo ekspertė Edita Vasaitienė įsitikinusi, kad mokinio vairavimo sėkmė priklauso ne tik nuo instruktoriaus, bet ir nuo paties mokinio, todėl labai svarbu, kad tarp jų būtų surastas tarpusavio ryšys.

Į provokuojantį klausimą, kada derėtų atsisakyti instruktoriaus paslaugų, moteris atsako nesuabejojusi. „Pirmiausia tuomet, jei jaučiate įtampą ne dėl eismo, bet dėl šalia sėdinčio žmogaus. Taip pat, jei bijote užduoti klausimą ir gauti klausimą atgal arba vietoje profesionalaus atsakymo išgirstate sarkastišką pastebėjimą. Instruktorius neturėtų pamokos metu  tvarkyti savo reikalų,  nuolat važinėti tomis pačiomis gatvėmis, nes jūs nejausite pažangos“, – per LNK laidą „Mes pačios“ sekmadienį 9.30 val. teigs specialistė.

Anot Editos, jeigu per porą trejetą  pamokų nesusidraugavote – nebus nieko gero. Vairavimo įgūdžiai neatsiras ir pamokos taps tikra našta. „Instruktorius turi būti geras ne tik pedagogas, bet ir psichologas“, – tvirtina moteris. Pasak vairavimo ekspertės, silpnosios lyties atstovės turėtų būti reiklesnės instruktoriams. Šiandien jos daugiau reikalauja iš savęs ir ypatingai išgyvena dėl savo klaidų.

BIC

Kodėl dauguma moterų sunkiai prisiverčia vairuoti automobilius ir laikyti egzaminą teisėms gauti,  ko reikalauja iš savęs vairuojančios damos ir kokias klaidas jos daro besimokant  šio gebėjimo. Į visus šiuos klausimus šį sekmadienį bandys atsakyti Nijolė Pareigytė Rukaitienė kartu su laidos „Mes pačios“ kūrėjais. Žiūrovai taip pat  išvys „Pokyčių metas“ dalyvės Žydrės pasikeitimus ir išgirs paslaptį, kaip sulieknėti neinvestuojant daug pastangų.

Su TV laida „Mes pačios“ laidos vedėja Nijolė Pareigytė – Rukaitienė visų žiūrovų prie ekranų laukia jau šį sekmadienį 9.30 val. per LNK.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.