Nerezultatyvioje dvikovoje Panevėžyje triumfavo „Žalgiris“

AutoriusjpFotodomAS URBONAS
Rungtynių akimirka.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Betsafe-LKL rungtynes – sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 68:80 (15:17, 17:13, 21:21, 15:29) nusileido Lietuvos čempionui Kauno „Žalgiriui“.

Dvikova prasidėjo apylygiu žaidimu pirmajame kėlinyje, po kurio pirmavo kauniečiai (15:17). Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo atkarpa 9:2 ir išsiveržę į priekį išlaikė pranašumą iki pertraukos (32:30).

Nerezultatyvioje pirmoje mačo pusėje panevėžiečiai pataikė septynis tritaškius iš dvidešimties, „7bet-Lietkabeliui“ aštuonis taškus surinko Gediminas Orelikas.

Emocingame trečiajame kėlinyje svečiai buvo išsiveržę į priekį šešias taškais, bet kėlinio pabaigoje Panevėžio ekipa vėl perėmė pranašumą (53:51).

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei trims minutėms žalgiriečiai savo persvarą padidino jau iki septynių taškų (65:72), o netrukus ir iki dviženklės (66:77).

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Pauliaus Valinsko.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais jau gruodžio 6 d. su Podgoricos „Budučnost“ iš Juodkalnijos, o gruodžio 9 d. į Panevėžį atvyks Mažeikių „M Basket-Delamode“.

Dž. Slavinskas: apie KMT sidabrą, sentimentus „Neptūnui“ ir reikalingą pauzę