„Neptūnas“ tik po įtemptos kovos namuose nugalėjo „Dzūkiją“

E. Kirvelaitis (LKL.LT) / Fotodiena/M. Baranausko nuotr.

Sunkią pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ ekipa.

Lemiamu metu varžovų klaidomis pasinaudoję klaipėdiečiai namuose 90:86 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Geriausias karjeros rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate sužaidė alytiškių puolėjas Mindaugas Sušinskas. 23 metų 204 cm ūgio krepšininkas per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

BIC

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o pirmąjį kėlinį dvitaškiu metimu baigė Paulius Danisevičius, išvesdamas dzūkus į priekį (22:21). Antrajame kėlinyje svečių persvara išaugo iki 9 taškų (40:31), tačiau prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ deficitą sumažino – 39:44.

Po ilgosios pertraukos puolime sužibėję aikštės šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo vos vienu tašku (66:67). Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką, o lemiamu metu klydę „Dzūkijos“ krepšininkai išleido turėtą persvarą iš rankų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 86:90.