Nepriklausomybės šalikas apjuosė Panevėžio rajono savivaldybę

Nepriklausomybės šalikas apjuosė Panevėžio rajono savivaldybę

JP, GNTV / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono bendruomenės Lietuvai šimtmečio proga padovanojo trispalvį šaliką. Beveik kilometro ilgio šalike sumegzta net puspenkto šimto žmonių meilė savo kraštui ir širdies šiluma.

Taip, apjuosta ir sušildyta trispalviu šaliku Valstybės atkūrimo šimtmetį pasitinka Panevėžio rajono bendruomenė. Prieš metus pradėtas megzti Nepriklausomybės šalikas turėjo apjuosti Geležių miestelio širdį, šiandien jis juosia visą rajoną ir dar daugiau.

Šaliko mezgimo iniciatyvos sumanytoja Jovita Barolienė sako, kad tai jau ne tik šalikas Lietuvai, tai bendrystės stebuklas.

BIC

Ir taip visus metus geltonai, žaliai, raudonas kamuolys didėjo, o į jį įsimezgė vis daugiau ne tik siūlų, bet ir širdžių šilumos. Jau suskaičiuota, kad per puspenkto šimto žmonių į rankas paėmė virbalus ir prisidėjo prie šio rankdarbio gimimo.

Šis „Numegzta Lietuva“ pavadintas šalikas jau įspūdingas, o jam pakelti prireikia net dviejų vyrų jėgos: 55 kilogramai ir 950 metrų – skaičiai kalba už save, o juo apgaubiamos šilumos išmatuoti tiesiog neįmanoma.

Tad su mūsų valstybės šimtmečiu ir svarbiausia, kad jis būtų mūsų širdyse.

Vasario 16-ąją Nepriklausomybės šaliku, kaip viso rajono simbolis, buvo apjuosta Panevėžio rajono savivaldybė.

Paroc

Mano namukas

Dima Bilan

Modelis

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.