Nepraleiskite: dar galite siūlyti kandidatus Panevėžio jaunimo apdovanojimuose

Nepraleiskite: dar galite siūlyti kandidatus Panevėžio jaunimo apdovanojimuose

JP / Organizatorių nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT), Panevėžio miesto savivaldybės administracija, bei Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ ragina visus panevėžiečius dalyvauti keliant kandidatūras miestui nusipelniusių jaunimo lyderių, savanorių, taip pat metų iniciatyvų, aktyviausių organizacijų, jaunimo draugų–rėmėjų ir kt.

Organizatoriai teigia, kad šiemet apdovanojimai savo nominacijomis pasitinka atsinaujinę. Metų jaunimo organizaciją, pasak rengėjų, išrinks apdovanojimuose dalyvaujantys jaunuoliai, balsuodami prieš prasidedant apdovanojimams. Už visas kitas nominacijas bus balsuojama internetiniu būdu bei balsuojant specialiai apdovanojimų komisijai. Kandidatų siūlymo anketą galite rasti čia.

„Jau antrą kartą vyksiantys Panevėžio jaunimo apdovanojimai yra svarbi sudedamoji regioninės jaunimo politikos įgyvendinimo dalis. Svarbu ne tik užtikrinti, kad mieste aktyviai ir kokybiškai veiktų įvairios jaunimo atstovaujamosios ar politikos įgyvendinamosios organizacijos ir institucijos, bet ir padėkoti už dažnai visuomeniškai ir nemokamai dovanojamą jaunų žmonių ir palaikančių asmenų darbą, vardan geresnio jaunų žmonių rytojaus mūsų mieste“, – apie artėjantį renginį pasakojo JRT pirmininkas Tomas Bilevičius.

BIC

Jau kitą savaitę prasidedantis balsavimas lems net 50 proc. bendrų rezultatų, o likusioji dalis priklausys nuo komisijos balsų. Šiemet pirmą kartą vykstantis internetinis balsavimas iš visų pasiūlytų kandidatų nulems po 3 geriausiuosius kandidatus kiekvienoje kategorijoje. Iš internetiniu būdu geriausiais pripažintų 3 kandidatų, apdovanojimų komisija, sudaryta iš skirtingų atstovų, išrinks geriausiuosius.

Gruodžio 14-ąją organizatoriai kviečia susitikti nuostabiame metų renginyje „Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2018“, kurie vyks Panevėžio miesto dailės galerijoje.

Apdovanojimų tikslas yra ne tik nominuoti metų aktyviausius jaunimo lyderius, bet ir suvienyti verslą, švietimo įstaigas, savivaldybę ir jaunimą. Gyva muzika, šilta ir subtili kalėdinė aplinka, šypsenos ir galimybė drauge apžvelgti praėjusius 2018-uosius, lauks visų panevėžiečių.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.