Nemokamai dėl pašto paslaugų į namus išsikviesti mobilų laiškininką galės ir Panevėžio...

Nemokamai dėl pašto paslaugų į namus išsikviesti mobilų laiškininką galės ir Panevėžio apylinkių gyventojai

JP / Bendrovės nuotr.

Šiandien darbą pradeda 85 mobilūs laiškininkai, pas gyventojus į namus atvyksiantys naujais, sunkiai pravažiuojamiems kaimo keliukams pritaikytais „Dacia Sandero“ tarnybiniais automobiliais.

Nemokamai dėl pašto paslaugų į namus išsikviesti mobilų laiškininką nuo šiol galės Kelmės, Lazdijų, Panevėžio, Skuodo, Šalčininkų, Šilutės, Kretingos, Raseinių ir Šilalės apylinkių gyventojai.

70 proc. visų pašto paslaugų ir prieš šį projektą buvo vykdoma per laiškininkus kliento namuose, tad nepatogumų gyventojai nepajus – prenumerata, socialinės išmokos ir registruotos siuntos į namus bus pristatomos įprasta tvarka.

BIC

„Suprantame, kad pereinamasis laikotarpis užtrunka ir vyresnio amžiaus žmonės lėčiau įsisavina naujoves, todėl mobilūs laiškininkai padės jiems pamažu pereiti prie naujo modelio – laiškininko iškvietimo į namus. Įgyvendinus mobilaus laiškininko projektą, įprastas paštas jų miestelyje dirbs trumpiau, jo patalpose arba šalia tam tikromis, pašte kabančiuose informaciniuose plakatuose nurodytomis, valandomis lauks mobilus laiškininkas, kuris suteiks visas pašto paslaugas ir papasakos, kaip bendruoju telefonu išsikviesti mobilų laiškininką į namus. Pagal iškvietimą atvykęs pas kaimynus, mobilus laiškininkas pašto paslaugas galės suteikti ir šalia gyvenantiems, jeigu tik šie paprašys.

Tikime, kad mobilaus laiškininko iškvietimų nemokamu numeriu 870055400 skaičius tik didės, nes žmonės įpras laiškininką dėl pašto paslaugų išsikviesti telefonu, kad blogu oru ar negaluojant, nereikėtų patiems eiti iki artimiausio pašto skyriaus. Įvertinę poreikį, įdiegėme naują skambučių centro aptarnavimo sistemą, kad vienu metu galėtume aptarnauti daugiau klientų“, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Pasak jo, svarbu atkreipti dėmesį, kad mobilūs laiškininkai savo darbe susiduria su keliais trukdžiais, kurie paslaugų suteikimo procesą pailgina – namais be adreso lentelės ir trūkstamų pašto dėžučių.

Mobilūs laiškininkai jau veikia Jurbarko, Kėdainių, Marijampolės, Plungės, Tauragės, Vilkaviškio, Klaipėdos, Kazlų Rūdos, Rietavo, Kalvarijos, Anykščių, Biržų, Joniškio, Kupiškio, Mažeikių, Molėtų, Naujosios Akmenės, Pakruojo, Prienų, Radviliškio, Rokiškio, Utenos, Alytaus, Pasvalio, Šakių, Širvintų, Švenčionių, Ignalinos, Telšių, Zarasų, Ukmergės ir Varėnos rajonuose.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.