Neatsiradus pretendentų, vėl ieškoma Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus

Neatsiradus pretendentų, vėl ieškoma Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus

Indrė NAURECKAITĖ (BNS) / 15MIN.LT nuotr.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pranešė skelbianti pakartotinį konkursą Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pareigoms eiti.

Pasak Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos komunikacijos skyriaus vedėjos Nomedos Barauskienės, paskelbus konkursą pirmą kartą nesulaukta nė vieno pretendento.

Paraiškas vadovo pareigoms galima teikti iki gruodžio 10 dienos. Pretendentai turi būti įgiję aukštąjį universitetinį išsilavinimą, turėti pedagogo kvalifikaciją, vadovavimo patirties.

BIC

Pretendentai taip pat turės pateikti numanomas Nacionalinės švietimo agentūros tikslų gaires, agentūros veiklos prioritetus.

Nacionalinė švietimo agentūra įsteigta rugsėjo mėnesį, sujungus šešias ministerijai pavaldžias įstaigas: Ugdymo plėtotės, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos, Švietimo aprūpinimo, Nacionalinį egzaminų, Švietimo informacinių technologijų centrus ir Nacionalinę mokyklų vertinimo agentūrą.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pavaldžių įstaigų pertvarką šiemet inicijavo po kelių atliktų auditų.

Naujosios agentūros paskirtis – atlikti ugdymo turinio įgyvendinimo ir švietimo pagalbos organizavimo stebėseną, vertinti ugdymo turinio pokyčius, organizuoti brandos egzaminus ir kitus mokinių pasiekimų vertinimus, nacionalinius ir tarptautinius tyrimus bei kitas veiklas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.