Naujuosius metus areštinėje pradėjo 66 panevėžiečiai

Naujuosius metus areštinėje pradėjo 66 panevėžiečiai

Rasa MEIŠTĖ / JP nuotr.

Panevėžys 2019 metus pasitiko vyraujant tiems patiems pažeidimams. Pareigūnai vis dar daugiausiai iškvietimų sulaukia dėl smurto artimoje aplinkoje, vagysčių.

Sausio 1–7 dienomis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių kuopos pareigūnai vyko į 233 iškvietimus, 32 iš jų dėl smurto artimoje aplinkoje, iš jų pasitvirtinus 18 – pradėti ikiteisminiai tyrimai.  4 kartus pareigūnai buvo iškviesti, nesant pagalbos poreikio, todėl pranešėjams skirtos baudos.

Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos tarnybos kelių patrulių kuopos pareigūnai vyko į 97 iškvietimus. 5 neblaiviems vairuotojams pradėti ikiteisminiai tyrimai.

BIC

Per pirmąją naujųjų metų savaitę Panevėžio apskrities policija pradėjo 81 ikiteisminį tyrimą. 15 ikiteisminių tyrimų pradėta dėl vagysčių (apvogti 3 gyvenami namai, 2 negyvenami namai, 6 automobiliai, 4 kitos vagystės). Padaugėjo vagysčių iš automobilių, ilgapirščiai kėsinasi į išorines automobilių detales, veidrodėlius, groteles.

Pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl turto sugadinimo, 4 – dėl dingusių be žinios (visi dėl nepilnamečių vaikų globos namų globotinių).

Šią savaitę pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai – mirties priežasčiai nustatyti, 5 – dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatytas 41 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjas.

Naujuosius metus areštinėje pradėjo 66 asmenys.

Užfiksuoti 27 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. 18 vairuotojų, net ir esant slidžiai kelio dangai, viršijo leistiną greitį.

Užregistruota 20 eismo įvykių: 11 Panevėžio mieste, iš jų 1 įskaitinis, kai nukentėjo ar buvo sužaloti žmonės, ir 9 eismo įvykiai Panevėžio rajone, iš jų 2 įskaitiniai, kai nukentėjo ar buvo sužaloti žmonės.

Policija primena vairuoti atsižvelgiant į oro sąlygas, slidžią kelio dangą, neviršyti leistino greičio, segėti saugos diržus. Būti pakantiems visiems eismo dalyviams. Saugokime vieni kitus kelyje, užkirskime kelią nelaimėms.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.