Naujose „Giminių“ serijose – legendinė Holivudo lietuvė R. Kilmonytė-Lee

Naujose „Giminių“ serijose – legendinė Holivudo lietuvė R. Kilmonytė-Lee

JP / LRT nuotr.

R. Kilmonytė-Lee.

Jau greitai LRT žiūrovų laukia įspūdingas susitikimas su lietuvių kilmės Holivudo žvaigžde Rūta Kilmonyte-Lee. Ją bus galima išvysti netrukus pradedamame rodyti kultinio TV serialo „Giminės“ tęsinyje „Gyvenimas tęsiasi“.

Naujose „Giminių“ serijose Rūta vaidins iš Amerikos atvykusią ekstravagantišką ponią Oną, kurią tėvų žemėje pasitinka ne mažiau įspūdinga dama – Reginos Varnaitės vadinama Paulė Šakalytė. Abi moteris filme sieja vienas vyras – Anupras. Jis – Onos velionis vyras ir Paulės pirmoji meilė. Ona atvyksta įvykdyti paskutinę vyro valią – kažkada Lietuvoje Anupro paliktai Paulei grąžinti sužadėtuvių žiedą…

„Jei SSRS vadovas Nikita Chruščiovas prieš daugiau nei penkiasdešimt metų išgirdo mano prašymą gauti leidimą parsivežti iš Lietuvos į Ameriką bobutę, tai kodėl aš turėjau neišgirsti „Giminių“ kūrėjų prašymo nusifilmuoti seriale?“ – prieš praėjusią vasarą Kernavėje vykusį filmavimą portalui LRT.lt sakė viena garsiausių Amerikos lietuvių, Holivudo šlovės alėjoje žvaigžde įamžinta aktorė R. Lee. Scenarijaus autorius Bronius Bušma, sužinojęs, kad filmuosis garsioji tautietė iš Holivudo, specialiai jos herojei Onai Jonaitis kaipmat sukūrė svarbią sceną.

BIC

Pirmasis lietuviškas televizijos serialas „Giminės“ buvo pradėtas kurti netrukus po nepriklausomybės atkūrimo. 1993 m. LRT ekrane pasirodė pirmoji jo serija. Per dvidešimt trejus metus buvo sukurtos 97 dalys. Šį sekmadienį LRT pradeda rodyti tęsinį – dar 12 naujų serijų.

„Giminėse“ filmavosi ir tebesifilmuoja patys garsiausi Lietuvos kino ir teatro aktoriai – Vytautas Paukštė, Gediminas Girdvainis, Vaiva Mainelytė, Rimgaudas Karvelis, Regina Varnaitė, Vytautas Rumšas, Ilona Balsytė, Dalius Mertinas, Saulius Bareikis, Vytautas Tomkus, Lilija Žadeikaitė. Auksinėmis raidėmis serialo istorijoje įrašyti velionių aktorių Antano Šurnos, Leonardo Zelčiaus, Danutės Juronytės vardai.

„Galiu didžiuotis, kad mūsų aktoriai kituose serialuose nesifilmuoja. Ištikimi „Giminėms“, – sako režisierius Saulius Vosylius, rašantis serialo istoriją nuo pat pirmos jo serijos.

Šį sezoną prie „Giminių“ komandos prisijungė ir aktorė Gabija Jaraminaitė.

Pirmoji „Giminių“ tęsinio serija – jau šį sekmadienį, sausio 29 d., 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.