Naujos partijos steigėju tapęs politikas neatskleidžia, kas yra jo bendražygiai Panevėžyje

Naujos partijos steigėju tapęs politikas neatskleidžia, kas yra jo bendražygiai Panevėžyje

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Lrytas.lt nuotr.

P. Luomanas.

Tarp steigiamos naujos krikščioniškos partijos steigėjų – parlamentarai Rimantas Dagys ir Egidijus Vareikis, nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Jonas Šimėnas, Panevėžio tarybos narys Petras Luomanas, buvęs Lazdijų meras Artūras Margelis bei kiti.

Vienas iš naujos politinės jėgos steigėjų panevėžietis politikas, Panevėžio miesto tarybos narys, į Tarybą išrinktas su mero Ryčio Račkausko judėjimu „Atsinaujinančiam Panevėžiui“, P. Luomanas aiškino, kad steigiamajame suvažiavime buvo nutarta, jog partija vadinsis Krikščionių sąjunga.

„Pradžioje buvo kalba, kad sąjunga vadinsis Krikščionių sąjunga „Santarvė ir gerovė“, bet, apsvarsčius, nutarta palikti Krikščionių sąjungos pavdinimą. Steigdami naują partiją, norime atstatyti teisingumą. Atvirai galiu pasakyti, kad, atsiradus sujungtai Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) patijai, nebeliko Lietuvos krikščionių demokratų (LKDP). Konservatoriai suėdė „krikdemus“ ir nesielgė garbingai“, – aiškino P. Luomanas.

BIC

Jungtuvės ne lygiavertės

Pasak panevėžiečio politiko, susijungus dviem partijoms konservatoriams ir krikdemams, teisingumas išnyko.

„Deja, sujungimas nebuvo toks, kaip buvo kalbama. Tai nebuvo dviejų lygiaverčių partnerių jungtuvės. Seime buvę LKDP nariai nustumti į šoną, o krikščioniškos vertybės nėra deramai atstovaujamos parlamente. Artėja rinkimai, todėl principai labai svarbūs. Meluočiau, jei sakyčiau, kad nesiruošiame rinkimams. Juolab kad Krikščionių sąjunga jungia jau 2 200 narių. Belieka įregistruoti partiją Teisingumo ministerijoje“, – teigė naujos partijos vienas iš steigėjų P. Luomanas.

Skyrius bus

Pasiteiravus, ar bus steigiamas naujos partijos skyrius Panevėžyje ir, kiek panevėžiečių jau pritarė naujam dariniui, P. Luomanas nebuvo atviras:

„Panevėžyje tikrai bus steigiamas skyrius, bet dar reikia palaukti, kol ministerija užregistruos naują darinį. Mūsų mieste yra užsirašę 13 žmonių, kurie nori tapti Krikščionių sąjungos nariais. Panevėžyje būtina įstiegti naujos partijos skyrių. Būtina ištaisyti kadaise padaryta Rasos Juknevičienės klaidą, kai mieste neliko LKDP.“

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.