Naujoji miesto valdžia valdininkų aplaidumo neįžvelgė

Naujoji miesto valdžia valdininkų aplaidumo neįžvelgė

Pirmą šių metų pusmetį Panevėžio miesto savivaldybė nepanaudojo 837 tūkst. Eur Lietuvos automobilių kelių direkcijos skirtų lėšų Kelių priežiūros ir plėtros programai įgyvendinti.

Pirmą šių metų pusmetį Panevėžio miesto savivaldybė nepanaudojo 837 tūkst. Eur Lietuvos automobilių kelių direkcijos skirtų lėšų Kelių priežiūros ir plėtros programai įgyvendinti.

Todėl vicemeras Aleksas Varna kartu su savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Ramūnu Vyžintu nusprendė išsiaiškinti, kodėl skirti pinigai nepanaudojami.

A. Varna naujienų portalui JP sakė, kad buvo iškviesti pasiaiškinti Miesto ūkio skyriaus vadovai ir specialistai, nes neįsisavinus skiriamų lėšų, jas gali tekti grąžinti ir jos būtų perskirstytos energingiau dirbančioms savivaldybėms.

BIC

„Tyčinio aplaidumo ar nekompetencijos nepastebėjome, nes lėšos neįsisavintos dėl kai kurių nuo savivaldybės darbuotojų nepriklausančių objektyvių priežasčių. Darbams atlikti privaloma skelbti viešuosius pirkimus, tačiau dažnai konkursantai užsiprašo pernelyg didelių kainų, todėl juos tenka skelbti pakartotinai“, – aiškino A. Varna ir pridūrė, kad trečiame ketvirtyje numatomi darbų grafikai bus pasivyti.

A. Varna teigė, kad Automobilių kelių direkcijos, tarp labiausiai vėluojančiųjų atlikti darbus skelbiamų savivaldybių sąraše, Panevėžio miesto savivaldybės nėra, todėl yra galimybė kitoms savivaldybėms nepasitempus ir nepanaudojus visų joms skirtų pinigų dar gauti jų papildomai.

A. Varnos žodžiais, už Automobilių kelių direkcijos skirtus pinigus šiemet bus sutvarkyta ir asfaltuota Šilelio gatvė, Saulėtekio gatvės dalis tarp 14 ir 22a namų, Vijoklių gatvė, A. Baranausko ir Miško gatvių atkarpos tarp Bijūnų ir Aguonų gatvių, Kirtimų gatvės dalis nuo 6-ojo namo iki J. Elisono gatvės, Vyturio gatvės dalis nuo 34 iki 50a namo.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

1 KOMENTARAS

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.