Nauji pareigūnai tarnyboje sieks realizuoti studijų metu įgytas žinias

Nauji pareigūnai tarnyboje sieks realizuoti studijų metu įgytas žinias

Šiandien Panevėžio apskrities vyriausiame policijos komisariate prisiekė 8 nauji pareigūnai: Liutauras M., Mantas, Valdas, Gytis, Nedas, Aurėja, Edgaras ir Liutauras S., baigę Lietuvos policijos mokyklą.

Kupiškio rajono policijos komisariato komandą papildys du nauji pareigūnai: Aurėja ir Nedas. Aurėja dirbs Prevencijos poskyrio patrule, o Nedas – patrulių būrio patruliu. Jaunuoliai tapti policininkais svajojo nuo vaikystės, tad baigę mokyklą kryptingai siekė savo tikslo ir įstojo į Lietuvos policijos mokyklą. Nedas užsiminė supratęs, jog šis darbas iš tiesų daug sudėtingesnis, nei įsivaizdavo, bet nė karto nesudvejojo dėl pasirinkto kelio. Nesustoti skatino ir draugai, dirbantys policininkais, pasakoję apie nelengvą, tačiau garbingą, nemonotonišką ir kilnią pareigūno duoną.

Apsivilkę uniformą nauji pareigūnai sieks tarnyboje realizuoti studijų metu įgytas žinias ir įgūdžius, o ir tobulėti stengsis. Aurėja įstojo į Mykolo Romerio universitetą, mokysis teisės, o Nedas studijuos Utenos kolegijoje. Kiti pareigūnai papildys Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Areštinės ir konvojaus skyrių, Biržų, Pasvalio rajonų komisariatus.

BIC

Prisiekusius pareigūnus sveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Mindaugas Ambraziūnas. Jis džiaugėsi būriu jaunų ir energingų žmonių, dirbsiančių Tėvynės labui. Linkėjo atsakingos tarnybos, tobulėjimo, daugelio karjeros laiptelių policijos sistemoje.

Policijos kapelionas Eugenijus Troickis palaimino naujus pareigūnus, linkėjo, kad Dievo palaima lydėtų tarnyboje, kai teks priimti svarbius sprendimus, ir asmeniniame gyvenime.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.