Naujamiesčio dailės galerija šventė 23-iąjį savo gimtadienį

Naujamiesčio dailės galerija šventė 23-iąjį savo gimtadienį

Albina SALADŪNAITĖ / Organizatorių nuotr.

Naujamiesčio dailės galerija šventė 23-iąjį savo gimtadienį. Išlikti 23 metus ištikimiems savo programai – per dailę, muziką ir žodį tarnauti žmonėms – didelio atkaklumo darbas.

Galerijoje (tikrų tikriausioje) visada pilna šviesos, sklindančios iš parodų, jų eksponavimo, gėlių, rodos, iš menkiausios, bet itin subtilios, smulkmenos; iš sutikimų ir išlydėjimų, iš žodžio ir muzikos garsų… Tai ir yra tikroji kultūros paskirtis – nuskaidrinti Atėjusįjį. Nuoširdžiausia padėka šį Gėrį kuriantiems.

BIC

Į šį, 23-iąjį, Naujamiesčio dailės galerijos sezoną pakvietė keramiko Eugenijaus Čibinsko paroda „Sąmoningi atsitiktinumai“. Apie darbus – citata iš parodą palydinčiojo teksto: „…parodoje eksponuojami kūriniai, tarsi paprastą kasdienę buitį menantys radiniai, apaugę išorinio pasaulio patirtimis ir įspūdžiais. Akmens masės grubumas dar labiau sustiprina visa gaubiančios tankmės įspūdį…“. Darbai spinduliuoja, šviečia, traukia.

Ir „Baltos varnos“! – Milda ir Teresė Andrijauskaitės: sujungė, pakylėjo, nušvietė, jaunystės žavesiu užkrėtė.

Sugretinimas. Parodoje visų kūrinių leitmotyvas – medžio šaknys. Tą išgirdome ir pajutome Mildos ir Teresės muzikoje. Gimtųjų namų šaknys nuo Zarasų, iš Andrijauskų namų – ačiū!

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.