Nauja A. Chošnau daina ir vaizdo klipas „Tu gali arba ne“: iššūkis...

Nauja A. Chošnau daina ir vaizdo klipas „Tu gali arba ne“: iššūkis sau ir kitiems

JP / Asmeninio albumo nuotr.

Alanas Chošnau ir vėl nepalieka abejingų – naujausia daina „Tu gali arba ne“ bei vaizdo klipas demonstruoja autentišką muzikinį braižą, kūrybinę laisvę ir drąsą būti savimi. 

„Daina „Tu gali arba ne“ įprasmina mano pasirinktą kelią, kuris nėra nei lengvas, nei paprastas. Tai kasdieninė kova už save, už savo idėjas, kūrybos viziją ir asmeninę laisvę. Kiekvienas, kuris gyvena autentišką gyvenimą supras, ką turiu omenyje, nes išlikti savimi reikia nepaprastai daug jėgų ir pastangų. Savo kūryba kviečiu visus tikėti savimi, nebijoti pokyčių ir eiti iki galo“, – teigia Alanas.

BIC

Ši daina provokuoja. Vieniems ji meta iššūkį komforto zonai, tėkmei pasroviui, o kitus atvirkščiai – palaiko, kad viskas, ką jie daro, yra svarbu ir reikalinga.

„Daina „Tu gali arba ne“ ir jos klipas – tai aš, ne kažkoks įsivaizduojamas ar norimas personažas. Per daugelį metų praleistų muzikos įrašų studijose, didžiojoje scenoje, gastrolėse, koncertuose ir Lietuvos muzikos užkulisiuose galiu drąsiai sakyti, kad šis etapas man yra pats stipriausias, nes kūrybai keliu naują tikslą – noriu kad ji ne tik džiugintų ir gerai nuteiktų klausytoją, bet stiprintų jį kaip asmenybę, įgalintų gyventi savo svajonių gyvenimą“, – teigia atlikėjas.

Naujas Alano Chošnau solinis etapas žymi kūrėjo brandą ir norą dalintis sukaupta patirtimi. Alanas sako: „Aš nesivadovauju muzikos tendencijomis, populiarumo vaikymusi, nes visa tai tėra matematinis vardiklis, o autorinė muzika yra neginčijamas rezultatas, kuris kaskart įkvepia dar labiau tobulėti. Ilgalaikėje perspektyvoje, ne kintančios tendencijos, bet kuriantys ir komunikuojantys žmonės formuoja mūsų pažiūras bei elgseną. Esu kūrėjas, stebiu aplinką, jaučiu žmonių energijas ir noriu, kad aplink mus atsirastų kuo daugiau pozityvaus atkaklumo, stiprių asmenybių, kurios veikia sąmoningai ir kuria realų, o ne klaidinantį populiarųjį pasaulį. Tam reikia nuolat augti, mokintis, keistis, turėti daug ryžto ir pasitikėjimo savimi. Noriu, kad mano klausytojas nepasiklystų tendencijų migloje, ieškotų savo identiteto, savojo aš ir turėtų vidinių jėgų būti savimi. Tai ir yra tas „tavo giliai miegantis ego“.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.