N. Puteikis: „Norite realių pokyčių? Balsuokite už K. Krivicką!“

N. Puteikis: „Norite realių pokyčių? Balsuokite už K. Krivicką!“

JP / Asmeninio archyvo nuotr.

„K. Krivickas jaunas, drąsus, ryžtingas ir sąžiningas – būtent toks, koks ir turi būti naujos kartos, šiuolaikinis politikas“, – sako N. Puteikis.

Artėjant naujiems Seimo nario rinkimams Panevėžio–Anykščių apygardoje savo palaikymą kandidatui Kristupui Krivickui viešai pareiškė ir vienas palankiausiai vertinamų šalies politikų Naglis Puteikis.

„K. Krivickas bus geriausias Jūsų atstovas Seime, nes deramai, dorai ir sąžiningai atstovaus visiems šio krašto žmonėms, ryžtingai gins Jūsų interesus, kaip visada tvirtai kovos prieš valdžios korupciją ir neteisybę, kausis už teisingumą ir už paprastus žmones. Jeigu norite realių pokyčių, o ne kad Seime vėl atsidurtų „tie patys, senieji politikai“ – balsuokite už K. Krivicką. Jis jaunas, drąsus, ryžtingas ir sąžiningas – būtent toks, koks ir turi būti naujos kartos, šiuolaikinis politikas“, – paklaustas apie kandidatą K. Krivicką, kalbėjo vienas palankiausiai vertinamų šalies politikų N. Puteikis.

Pats kandidatas K. Krivickas, paklaustas, kodėl absoliuti dauguma kalbintų Panevėžio rinkėjų Seimo nario rinkimuose balandžio 23 dieną žada balsuoti būtent už jį, sakė: „Nes esu nepriklausomas nuo vietos politikų. Nesu susijęs su jokiais jų partiniais, politiniais ar verslo interesais. Nedalyvauju jų intrigose, užkulisinėse kovose dėl valdžios ir korupcinėse schemose. Visada buvau eilinių žmonių pusėje. Todėl žmonės žino, kad Seime atstovausiu tik Jiems, šio krašto gyventojams, visiems šios apygardos rinkėjams ir pirmiausiai ginsiu tik paprastų žmonių interesus. Žmonėms nusibodo vis tie patys, senieji politikai. Visi supranta, kad metas ryžtingiems pokyčiams, todėl balandžio 23 dieną žmonės ateis į rinkimus ir balsuos už realius, ryžtingus ir reikalingus pokyčius, už naujos kartos politiką.“

BIC

„Palaikau K. Krivicką, kviečiu už jį balsuoti ir tikiu jo pergale. Ir tai bus visų rinkėjų pergalė prieš amžinai tuos pačius, senuosius politikus, kurie sėdi Seime po 5 kadencijas ir nieko gero žmonėms nepadaro“, – sakė N. Puteikis.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš specialiosios kandidato sąskaitos.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.