Mokyklų sujungimas gali ir neįvykti: iš pareigų traukiasi Muzikos mokyklos direktorius

Mokyklų sujungimas gali ir neįvykti: iš pareigų traukiasi Muzikos mokyklos direktorius

Vilda LUKAITYTĖ / JP nuotr.

Muzikos mokyklos direktorius G. Vilys ketina atsistatydinti pasibaigus šiems mokslo metams.

Panevėžio muzikos mokyklos direktorius Gvidas Vilys, norėdamas išgelbėti tiek Muzikos, tiek Dailės mokyklas nuo reorganizacijos, aukoja savo karjerą. Ugdymo įstaigos direktorius supratęs, kad pagrindinė reorganizacijos priežastis yra jis pats, ėmėsi drastiškų sprendimų.

Dar trečiadienį naujienų portalui JP Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna patvirtino, kad viena iš mokyklų jungimo priežasčių yra G. Vilio patekimas į Vyriausios tarnybinės etikos komisijos akiratį

Šiandien Dailės ir Muzikos mokyklų sujungimo klausimas turėjo būti svarstomas Panevėžio miesto  savivaldybės taryboje, tačiau net neprasidėjus posėdžiui jau buvo žinoma, kad šis klausimas iš darbotvarkės išbrauktas.

BIC

Vakar už uždarų durų susitikus Muzikos mokyklos direktoriui ir savivaldybės vadovams, šis klausimas buvo išspręstas.

„Tai buvo normalus pokalbis – kaip darbdavio ir darbuotojo. Gaila, kad jis įvyko tik po dviejų metų“, – apgailestavo G. Vilys.

Pabaigs mokslo metus

Muzikos mokyklos direktorius G. Vilys ketina atsistatydinti pasibaigus šiems mokslo metams.

„Pasitarimo metu kartu su valdžia sutarėme, kad mūsų požiūriai tiek į ugdymo sistemą, tiek į metodus skiriasi. Tad, jei darbdavio netenkina mano darbo metodai, turbūt normalu, kad šis gali ieškotis žmogaus, kuris mane pakeis ir kurio darbas bus labiau suderintas su savivaldybės norais“, – teigė G. Vilys.

Mokyklų sujungimo gali ir nebūti

Muzikos mokyklos direktorius patvirtino, kad dėl jo ketinimo atsistatydinti, Panevėžio valdžia pažadėjo atsisakyti idėjos jungti dvi meno mokyklas.

G. Vilio nuomone, jeigu ir bus grįžta prie įstaigų jungimo klausimo, pirmiausia valdžia turi apsvarstyti neformalaus ugdymo planą mieste, tik tada galvoti ar toks sprendimas gali būti naudinga.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius T. Jukna pripažino, kad su šiuo klausimu Tarybos nariai turėtų susipažinti plačiau, tam, kad užtikrintų sprendimo kokybiškumą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.