Muzikinis teatras kviečia į premjerą

Muzikinis teatras kviečia į premjerą

JP / JP nuotr.

Lapkričio 6 d. ir lapkričio 13 d. 17 val. Muzikinio teatro scenoje F. Lehar 2-jų veiksmų operetė „Linksmoji našlė“.

Režisierius Nerijus Petrokas, dirigentas Justas Mačys, scenografas Rita Kosmauskienė, baletmeisteris Alfredas Kondratavičius, chormeisteris Algirdas Viesulas.

Operetėje vaidins žinomi ir garsūs Lietuvoje solistai: E. Kalvaitytė-Vitkauskienė, D. Norvilas, R. Urbietis, A. Malikėnas, J.Tomkutė, E. Bavikinas, V.Taurinskaitė, L.Česlauskaitė ir kiti.

BIC

Pirmą kartą orkestrui diriguos jaunasis dirigentas Justinas Mačys. Jo debiutas muzikinio teatro scenoje neturėtų palikti abejingų žiūrovų. Nuostabios muzikos garsai sušildys klausytojų širdis ir pavergs jas skambumu.

Nuo premjeros Vienoje 1905 m. F.Leharo operetė „Linksmoji našlė” tapo viena sėkmingiausių ir dažniausiai statomų visų laikų operečių. Per pirmuosius savo gyvavimo metus užkariavusi visas Europos scenas ir pakerėjusi kelių žemynų muzikinių teatrų publiką, operetė „Linksmoji našlė” nepraranda žavesio jau ilgiau nei šimtmetį.

Keletas pasaulinio garso šlageriais virtusių melodijų, užliejančių sielą svaiginančiais smuiko garsais, neįmantrus, smagiai intriguojantis siužetas, aistringi vengriški šokiai (choreografas A. Kondratavičius) naujai suskambės Muzikinio teatro scenoje. Jūs turite tai pamatyti.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.