Motyvai, kodėl verta naršyti internete nematomu režimu

Motyvai, kodėl verta naršyti internete nematomu režimu

0

Nematomas režimas – tai privatumo funkcija, kurią siūlo dažniausiai naudojamos naršyklės. Be akivaizdaus motyvo, iš kurio  kilo pavadinimas pornografijos režimas, yra daugiau paskatų, kodėl verta naršyti nematomu režimu.

Kai šis režimas yra aktyvuojamas, programa istorijoje ir visur kitur laikinai nekaupia informacijos apie lankomas svetaines. Kai tik išeini iš šio režimo arba užveri naršyklę, visa informacija yra pašalinama ir išnyksta visi pėdsakai, kurie galėjo likti.

Jeigu pasiskolini kito žmogaus kompiuterį arba draugui, esančiam tavo namuose, paskolini savąjį, tikras vargas kiekvieną kartą atsijungti nuo savo pašto, „Facebook“, „Twitter“ ar kitų paskyrų. Daug paprasčiau įjungti nematomą režimą ir jungtis kur tik nori, nedarant įtakos kompiuteryje išsaugotiems prisijungimams.

BIC

Jeigu ieškai idealios dovanos mylimajai arba ruoši jai vakarėlį, geriau naudok nematomą režimą, kad išvengtum įtarinėjimų. Žymos internete dažniausiai turi ryšį su tuo, ko paskutiniu metu ieškojai, todėl kai staiga, likus savaitei iki gimtadienio, atsiranda daug žymų, susijusių su restoranais, tavo mergina gali numanyti, kokia bus tavo staigmena.

Kitas motyvas naudoti šį režimą, beveik privalomas, tai lėktuvo arba traukinio bilietų pirkimas, taip pat viešbučių ar kažko panašaus užsakymas. Tai atliekant slapukuose paprastai yra kaupiama skrydžių paieškos informacija, kad, jei kitą dieną vėl atliktume tą pačią paiešką su tokiu pačiu tikslu ir datomis, programa galėtų suprasti, kad esame susidomėję, ir mums siūlytų šiek tiek brangesnius pasiūlymus nei buvo siūlomi ieškant pirmą kartą.

Interneto tinklapių prižiūrėtojai naudoja šį režimą, kad galėtų matyti prižiūrimą tinklapį tokį, kokį mato klientai. Taip iš slapukų ir žymų yra pašalinama visa informacija, kuri gali susikaupti ir pakeisti tinklapio funkcionavimą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.