Mokslu grįstos priežastys, kodėl moteris taip traukia „blogi berniukai“

Mokslu grįstos priežastys, kodėl moteris taip traukia „blogi berniukai“

Gamtosgrozioformule.lt

Ištikimi ir rūpestingi vyrai skundžiasi, kad mylimos moterys juos palieka dėl tikrų niekšų. Žinoma, skundai – gerokai perdėti, tačiau šiuose nemaloniuose žodžiuose yra krislas tiesos. Netikite? Pateikiame mokslu grįstus įrodymus.

Kalta gali būti… ovuliacija?

Net jei neplanuojate turėti vaikų, ovuliacijos metu išsiskiriantys hormonai jus įtikina, kad blogi berniukai bus geresni tėvai jūsų potencialiems vaikams. 2014-ais atliktas tyrimas parodė, jog ovuliuodamos moterys linkusios į partnerius rinktis seksualius, „alfa“ tipo vyrus, o ne šiek tiek mažiau patrauklius, tačiau daug patikimesnius priešingos lyties atstovus.

BIC

Tais pačiais metais Teksaso universitete buvo atliktas panašius rezultatus davęs eksperimentas: moterims skirtingais vaisingumo periodais buvo parodyti vyrų profiliai pažinčių svetainėse. Buvo paprašyta nurodyti, iš kurių labiau tikisi pagalbos tvarkantis namuose, gaminant maistą, auginant vaikus ir t.t. Ovuliacijos metu nugalėjo „alfa“ vyrai, o jai pasibaigus moterys vėl renkasi „gerus berniukus”.

Narcisizmas – atsakymas į klausimą?

Narcizai – tai asmenys, besijaučiantys svarbesniais ir viršesniais už kitus, demonstruojantys arogantišką elgesį bei siekiantys išnaudoti kitus. Deja, būtent narcizai mus dažnai ir patraukia, tačiau ne dėl asmeninių savybių, o dėl to, jog daugiau dėmesio skiria išvaizdai. Pavyzdžiui, narcizės moterys naudoja daugiau makiažo ir dėvi rūbus su gilesnėmis iškirptėmis, o narcizai vyrai praleidžia daugiau laiko sporto salėje. Trumpalaikėje perspektyvoje šie žmonės mums atrodo linksmesni ir malonesni, tačiau jiems sunku ilgą laiką išlaikyti teigiamą įvaizdį, ir, tuo pačiu – santykius.

Labai svarbus saugumo jausmas

Mokslininkai teigia, kad moterys, kurios jaučiasi labiau pažeidžiamos ir grėsmę iš visuomenės (net jei vaikystėje neturėjo itin skaudžių patirčių), renkasi fiziškai stipresnius, dominuojančius vyrus. Todėl siekdamos potencialaus saugumo, moterys linksta link blogiukų, net jei jie ir nesugebės jų apginti.

Blogiukai – tinkamiausi trumpalaikiams santykiams

Kaip jau ir minėta anksčiau, narcizai netinka ilgalaikiams įsipareigojimams, todėl juos renkasi trumpalaikių romanų ieškančios moterys. Žinoma, tai nereiškia, kad rimti ir ištikimi priešingos lyties atstovai veda pirmą jų kelyje pasitaikiusią merginą. Tačiau susitikinėdamos su blogiukais moterys jaučia, kad anksčiau ar vėliau visa tai baigsis, be to, pastarieji atrodo labiau nusiteikę linksmybėms ir nuotykiams. Bijoti įsipareigojimų – nieko blogo, o kai kuriais gyvenimo etapais net normalu, tačiau iširus santykiams nereikėtų pulti kaltinti visos vyrų giminės.

Blogų berniukų didesnis pasirinkimas

Tyrimai rodo, kad, nepriklausomai nuo kultūros, vyrai – kur kas labiau narcizai. Dėl to galime kaltinti toksišką vyriškumo kultą, verčiantį nuolat varžytis ir įrodinėti savo vertę, slėpti emocijas, silpnumą, neprisirišti ir t.t. Todėl pasaulyje kur kas daugiau blogų berniukų, kuriais moterys galiausiai susižavi.

gamtos grozio formule

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.