Mokslo metus Panevėžio rajono mokiniai užbaigs nuotoliniu būdu

Panevėžio rajono savivaldybės švietimo įstaigos pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą 2019–2020 mokslo metais baigs nuotoliniu būdu. Taip nutarta Lietuvos Respublikos Vyriausybei leidus atverti mokyklų duris, o teisę apsispręsti dėl tolesnio ugdymo organizavimo palikus savivaldybėms ir mokykloms.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu, nuo gegužės 25 d. duris galės atverti pradinės mokyklos, nuo gegužės 30 d. mokyklose bus galima vykdyti pagrindinį ir vidurinį ugdymą.

Įvertinus tai, kad Panevėžio rajono savivaldybės švietimo įstaigoms karantino metu pavyko sėkmingai vykdyti nuotolinį mokymą, jis bus tęsiamas iki mokslo metų pabaigos.

Vidurinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokiniams mokykloje bus leidžiama organizuoti individualias ar grupines konsultacijas, skirtas brandos egzaminams pasirengti. Tuo metu bus griežtai laikomasi visų saugumo reikalavimų.

Pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu patvirtintus Bendrųjų ugdymo planų pakeitimus, ugdymo procesas 1–4 klasių mokiniams baigiasi birželio 4 d., 5–10, III klasių mokiniams – birželio 18 d., abiturientams – gegužės 22 d.

Ugdymo proceso pabaigą bei vasaros atostogų pradžią nustato mokyklos direktorius, įvertinęs, kiek buvo intensyvintas ugdymo procesas konkrečioje švietimo įstaigoje.

Iki 2020 m. birželio 1 d. pradinis, pagrindinis ir vidurinis ugdymas Panevėžio rajono mokyklose organizuojamas nuotoliniu būdu. Kaip organizuoti ugdymą nuo 2020 m. birželio 1 d., nustato mokyklos direktorius. Mokyklos direktoriaus įsakymai dėl ugdymo organizavimo birželio mėnesį bei ugdymo proceso pabaigos suderinami su mokyklos taryba ir Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi.

Pagrindinė brandos egzaminų sesija prasidės birželio 22 d. ir vyks iki liepos 21 d.

Neformaliojo vaikų švietimo veiklos, įskaitant ir vasaros metu vykdomas stovyklų programas, bus vykdomos užtikrinant maksimalų vaikų saugumą, laikantis visų rekomendacijų ir reikalavimų, susijusių su karantino paskelbimu.

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Karantino įtaka: du trečdaliai apklaustųjų maistą namuose ruošia kasdien

confident-noyce

Apklausa: po karantino lietuviai virtuvėje sukasi dar dažniau

confident-noyce

Panevėžio „Cido“ arenos užimtumas grįžo į buvusį prieš karantiną, bet džiaugtis dar anksti

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau