Moksleiviai žinias apie Lietuvą išbandė viktorinoje „Žinių mūšis“

Moksleiviai žinias apie Lietuvą išbandė viktorinoje „Žinių mūšis“

Jovita Matkevičienė, Olga Venislovienė, Sigita Indriekienė / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Šiais metais Lietuvos valstybė mini 100 metų sukaktį. Šia proga Panevėžio miesto ir rajono moksleiviai dalyvavo viktorinoje „Žinių mūšis“, skirtoje Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti. Renginį organizavo Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro specialiosios pedagogės metodininkės Sigita Indriekienė, Jovita Matkevičienė, Olga Venislovienė. Komandų dalyvius prieš viktoriną pasveikino centro direktorius Petras Leikauskas.

Mokinių komandos iš Ramygalos gimnazijos, Paliūniškio pagrindinės mokyklos, Paįstrio J. Zikaro gimnazijos, Pasvalio specialiosios mokyklos bei Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro susirinko Piniavoje, „Pas Katiną“ konferencijų salėje.

BIC

Viktoriną sudarė trys turai, atsižvelgiant į Lietuvos vėliavos spalvas.

Geltonajame ture – klausimai apie Lietuvos istoriją, žaliajame ture moksleiviai turėjo atsakyti į klausimus apie lietuvių kalbą, bei religiją, o trečiasis – raudonasis turas – pareikalavo mokinių žinių apie iškilius Lietuvos žmones bei įžymias Lietuvos vietas.

„Džiaugiamės, kad dalyvių komandos dirbo glaudžiai bendradarbiaudamos, diskutuodamos. Kiekvienas dalyvis stengėsi įsiklausyti į kitų komandos narių nuomonę. Vaikai žinių mūšio metu ne tik pasitikrino savo žinias apie Lietuvą, bet ir sužinojo daugiau mūsų šalies istorijos faktų. Visos dalyvavusios komandos apdovanotos diplomais ir padėkomis“, – pasakojo viktorinos organizatorės.

Viktorinos organizatoriai už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą bei pagalbą dėkoja bendrovės „Pas Katiną“ direktoriui J. Katinui.

„Malonu, kad renginys tampa tradiciniu, skatina vaikus mokytis, domėtis, pažinti ir laukti susitikimų netradicinėje ugdymui erdvėje“, – džiaugėsi organizatorės.

Viktorinos akimirkos

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.