5 C
Panevėžys
Šeštadienis, 5 gruodžio, 2020

Moksleiviai patvirtino pusės darbo metų veiklos ataskaitas

Pavasario mokinių savivaldų forumas.
Pavasario mokinių savivaldų forumas.

Panevėžio miesto savivaldybėje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos tradicinis renginys – Pavasario mokinių savivaldų forumas, kurį organizavo Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras.

Mokinių savivaldų forumo metu vyko Vadovų klubas bei Ataskaitinis mokinių savivaldų forumo posėdis, kurio metu Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkas Tomas Bilevičius bei Ryšių su visuomene koordinatorė Goda Iliakytė teikė savo pusmečio darbo ataskaitas, Panevėžio regiono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių savivaldų atstovams bei kuratoriams.

Mokinių savivaldų forumo pradžioje neapsieita be sveikinimo kalbų – moksleivius pasveikino į Panevėžio mokinių savivaldų forumą atvykę naujai išrinktas Panevėžio miesto tarybos narys Daumantas Simėnas bei Lietuvos moksleivių sąjungos Biuro atstovė Akvilė Burneikaitė.

Po įžanginės bei sveikinimo kalbų, vyko jau 6-ąjį kartą Panevėžyje organizuojamas Vadovų klubas, kurio metu moksleiviai aptarė regioniniu bei respublikiniu mastu iškeltus klausimus. Vienas svarbiausių – Panevėžio „Aušros“ pagrindinės mokyklos mokinių savivaldos atstovės Dovilės Lukšytės iškeltų klausimų – ar progimnazijų mokiniai nėra per jauni mokinių prezidento rinkimams. Moksleiviai ne tik aktyviai diskutavo šia tema, bet ir dalinosi savo patirtimi.

Panevėžio miesto „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos mokinių prezidentas Paulius Liberis, paklaustas, apie mokykloje vestus Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro mokinių savivaldos mokymus, džiaugėsi, kad po mokymų, mokinių savivaldų nariai atsakingiau žiūri į savivaldos veiklą bei mokinių savivalda funkcionuoja produktyviau. Kol moksleiviai aktyviai diskutavo Vadovu klube, naujai išrinktas Panevėžio miesto tarybos narys Daumantas Simėnas kartu su mokinių savivaldų kuratoriais diskutavo, kokia mokinių savivaldos rolė yra formuojant jaunimo politiką mieste.

Ataskaitiniame mokinių savivaldų posėdyje Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkas Tomas Bilevičius bei Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro Ryšių su visuomene koordinatorė Goda Iliakytė pateikė savo pusės darbo metų ataskaitas Panevėžio regiono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių savivaldų atstovams.

Mokinių savivaldų atstovams neturėjus priekaištų pateiktoms ataskaitoms, Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro Biuro narių ataskaitos buvo patvirtintos.

Po ataskaitinės dalies moksleivių laukė lektorės Skirmantės Danylienės paruoštas pristatymas apie Jaunimo darbo centrą ir jo veiklą Panevėžyje, bei darbo galimybes nepilnamečiams. Pristatymo metu buvo atliekama ir praktinė užduotis – užduoties metu mokiniai galėjo geriau pažinti save, savo būsimos karjeros, tam tikroje srityje, galimybes.

Renginio pabaigoje, Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų centro atstovė Dovilė Lukšytė moksleiviams pristatė naują, Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio padalinio radijo laidą „Jaunos AUSYS“, kuri transliuojama radijo stoties „Pulsas“ eteryje, kiekvieną šeštadienį nuo 11 val.

„Lygiai prieš 120 dienų, būtent toje pačioje salėje mes rinkomės į 2-ąjį Vadovų klubą ir sprendėme klausimus aktualius jums – regiono moksleivių atstovams, šiandien mes esame čia, ir jau pusė metų kaip veikiame. Tikiuosi, kad dar po 120 dienų, uždarydami mūsų darbo sezoną, mes ir vėl susitiksime šioje salėje ir galėsime pasidžiaugti pasiektomis aukščiausiomis pasiekiamomis viršūnėmis. Linkiu visada domėtis, augti ir nesustoti – tam ribų nėra“, – Pavasario mokinių savivaldų forumą savo kalba uždarė LMS Panevėžio padalinio pirmininkas T. Bilevičius.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau