Moksleiviai kviečiami fotografuoti Panevėžį

Moksleiviai kviečiami fotografuoti Panevėžį

JP / Eriko SKRUPSKELIO nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė primena: vyksta moksleivių fotografijų konkursas „Panevėžys – mano miestas.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus kurti ir meninės raiškos priemonėmis atskleisti teigiamus miesto aspektus, grožį, pokyčius, vaikų ir jaunimo gyvenimo akimirkas, veiklą, tradicijas, iniciatyvas; skatinti patriotiškumą, pilietiškumą, meilę gimtajam miestui ir jo bendruomenei.

Konkurse dalyvauti gali Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jų darbai bus vertinami suskirsčius į 3 grupes: 4-6, 7-9 ir 10-12 klasių. Fotografijas Savivaldybei reikia pateikti iki spalio 15 d. (imtinai). Pateikdami konkurso dalyviai privalo nurodyti šią informaciją: autoriaus vardą ir pavardę, klasę, telefono numerį, elektroninį paštą, mokyklos pavadinimą, fotografijos pavadinimą. Fotografijas kviečiame siųsti elektroniniu paštu vladas.taucius@panevezys.lt arba pristatyti jų elektroninę versiją (diskelyje, USB atmintuke) į Savivaldybės administracijos Švietimo skyrių (Topolių al. 12). Vienas moksleivis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų.

BIC

Jos bus vertinamos atsižvelgiant į temos suvokimą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meninę raišką. Laimėtojai bus išrinkti iki spalio 30 d.

Konkurso laimėtojams bus įteikti Savivaldybės prizai.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

1 KOMENTARAS

  1. Liaudies partija pasisako už Lietuvos valstybės suverenitetą, kitos partijos padarys viską, net tai kas kenkia Lietuvos valstybei, kad tik geri būtų Briuseliui ir Vašingtonui. Tai vienintelė nesisteminė partija, kuri skiriasi nuo sisteminių partijų, kalba tiesą, neseka priešrinkiminių pasakų, kaip sisteminės partijos.

    liaudiespartija.lt

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.