Modernioje bazėje įsikūrė „Aro“ pareigūnai

Modernioje bazėje įsikūrė „Aro“ pareigūnai

JP / Policijos nuotr.

Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai pakvietė aplankyti naująją bazę.

Atidarymo ceremonijoje kalbėjęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigė, kad jei šį padalinį vadiname elitiniu, tai jam turi būti skirtas ir atitinkamas dėmesys bei sudarytos sąlygos gerinti sportinį ir kovinį pasirengimą, pareigūnai turi būti aprūpinti modernia ginkluote bei įranga. „Džiaugiuosi, kad pagaliau išpildėme šiems vyrams duotą pažadą ir jie persikėlė į naujas, šiuolaikiškas patalpas“, – atidarymo ceremonijoje sakė policijos vadovas.

Patogiose ir šiuolaikiškai įrengtose patalpose įrengtos ginklinės, poilsio kambariai, treniruoklių bei sporto salės, budėtojų dalis. Per kelerius metus numatoma renovuoti netoliese esančią šaudyklą, sporto kompleksą, įsigyti būtinos ginkluotės ir kitos specialiosios technikos.

BIC

Šiuo metu rinktinės branduolį sudaro aukštos kvalifikacijos kovotojai, specialiai parengti dirbti ekstremaliomis sąlygomis, įgiję fizinį, kovinį bei psichologinį pasirengimą. Rinktinės „Aras“ pareigūnų profesionalumas ne kartą buvo patikrintas realiose operacijose.

Per pastaruosius 2 metus ženkliai padidėjo rinktinės „Aras“ aprūpinimas ginkluote, specialiąją technika ir kovinėmis priemonėmis. Pavyzdžiui, vykdant policijos sistemos 2015 metų Investicijų priemonių planą, rinktinei „Aras“ buvo įsigyta specialios įrangos už 165 tūkst. Eur, o 2016 m. šioms priemonėms įsigyti yra patvirtintas 967,9 tūkst. Eur finansavimas. Taip pat 2016 metais, pagal Europos Sąjungos viešojo saugumo fondo numatytą finansavimą, rinktinei skirta 650 tūkst. eurų.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.