Mirė meninės keramikos kūrėjas R. Aleliūnas atnaujinta

Mirė meninės keramikos kūrėjas R. Aleliūnas atnaujinta

JP / Dailės galerijos nuotr.

R. Aleliūnas.

Panevėžio Dailės galerija su giliu liūdesiu praneša, kad eidamas 57-uosius metus vakar staiga mirė keramikas Romualdas Aleliūnas.

Romualdas 1980 m. baigė Kauno aukštesniąją meno mokyklą. Nuo 1985-ųjų dalyvavo parodose ir simpoziumuose Austrijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje. Nuo 1997 Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Menininkas buvo vienas iš pirmojo Panevėžio tarptautinio keramikos simpoziumo (1989) organizatorių, juose dalyvavo 1989, 1990, 1992, 1994, 1998, 2001, 2006 ir 2012 metais.

BIC

Panevėžio krašto keramikai Romualdą prisimena kaip energingą, iniciatyvų, draugišką kolegą, visada pasiruošusį dalintis savo kūrybine patirtimi ir pagalba.

Atsisveikinimas  gruodžio 9 d. nuo 17 val. „Liūdintos“ didžiojoje salėje (greta Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios). Laidotuvės vyks 10 dieną 14 valandą.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.