Miežiškiuose duris atvėrė grožio salonas

Miežiškiuose duris atvėrė grožio salonas

Arneta MATUZEVIČIŪTĖ / Asmeninio albumo nuotr.

R. Valiukaitė, pasinaudojusi Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa remti jaunus verslininkus, tėvų sandėliuką pavertė grožio studija.

Miežiškių miestelio gyventojai sukruto – išaugo paslaugas teikiančių įstaigų skaičius. Rita Valiukaitė, pasinaudojusi Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa remti jaunus verslininkus, tėvų sandėliuką pavertė grožio studija.

„Pavadinimo kol kas neturime, dar sugalvosime, – sako jaunoji verslininkė. – Pirmieji klientai nedrąsūs, grožio salonas gyvenvietėje jiems naujiena, tad nuolatinių lankytojų gretos dar tik gausėja.“

BIC

Vos trečią mėnesį veikiančiame grožio salone Rita dirba kartu su panevėžiete Ingrida. Čia galima apsikirpti ar nusidažyti plaukus, užsirašyti veido procedūroms, antakių korekcijai bei dažymui, makiažui, masažui ar depiliacijai. Pašnekovė sako, kad be papildomos pagalbos visos salonui reikalingos įrangos nebūtų įgijusi.

„Prieš tai patalpose tėvai tiesiog sandėliavo nereikalingus daiktus. Dabar atėję žmonės negali patikėti, kaip smarkiai pasikeitė aplinka. Pagal visus standartus grožio salone turi būti ne tik gražu, jauku, šilta, bet ir tvarkinga, labai svarbu sanitarija. Gal visų leidimų gavimas ir buvo sudėtingiausia dalis“, – pasakoja miežiškietė.

Mergina pasakoja, kad noras sukurti savo verslą jos neapleido jau senai. Po studijų Panevėžyje ji keleriems metams išvyko pagyventi ir padirbėti Norvegijoje. Grįžusi į gimtą kraštą vis ieškojos sferos, kur galėtų save realizuoti. Nors augina mažametę dukrą, bet dar turėjo šiek tiek laisvesnio laiko, kurį sesers paraginta skyrė projekto rengimui.

„Teikiant paraišką mano idėja ir aš puikiai atitikome finansavimo kriterijus. Buvo remiamos jaunų verslininkų iki 29 metų idėjos. Be to, pamaniau, kad darbo vietą galiu sukurti ne tik sau, bet ir dar kažkam. Miežiškiuose yra žmonių, kurie ne visada gali nuvykti į Panevėžį tik dėl grožio procedūrų. Ypač tai aktualu senjorams, todėl savo įgūdžius nutariau įprasminti gimtame miestelyje“, – atvirauja Rita.

Jaunoji verslininkė nesigaili pradėjusi naują veiklą bei ragina galimybėmis pasinaudoti ir kitus jaunus žmones.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.