Miesto vadovai sveikina su Teatro diena

Miesto vadovai sveikina su Teatro diena

Panevėžio miesto vadovai – meras Vitalijus Satkevičius ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorė Kristina Nakutytė, miesto teatralus sveikina su profesine švente.

„Mieli aktoriai, režisieriai, kūrybiniai ir teatrų administracijos darbuotojai, brangūs panevėžiečiai, užaugę ir tebegyvenantys su Teatru!

Kelios kartos Panevėžio, Lietuvos, užsienio teatro mėgėjų žavėjosi ir tebesižavi darbais, sukurtais legendiniame Juozo Miltinio dramos teatre. Nuo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo daugybę anšlagų matė Lėlių vežimo teatras, jaunimui, šeimoms puikiai pažįstama teatro „Menas“ scena, muzikos mylėtojai nuoširdžiai ploja ir lenkiasi Muzikinio teatro artistams. Vienas iš išskirtiniausių Panevėžio bruožų ir yra TEATRAS.

BIC

Žemai Jums lenkiamės, Melpomenės tarnai, kūrėjai. Nuoširdžiai sveikiname visus Tarptautinės teatro dienos proga, linkime kūrybinės sėkmės, tvirtybės, vienybės ir sveikatos!“

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.