Metų pabaiga skaičiuoja gerus darbus

Metų pabaiga skaičiuoja gerus darbus

Aušra VAITKIENĖ / Organizatorių nuotr.

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos direktorius, pavaduotojos ir mokytojai buvo maloniai nustebinti, kai Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Panevėžio skyriaus pirmininkas Algis Čeponis ir LPKTS Panevėžio skyriaus pirmininko pavaduotoja Milda Krasnickienė, sukvietę visus į šventiškai išpuoštą mokytojų kambarį, nuoširdžiai padėkojo visam mokytojų kolektyvui už bendradarbiavimą su LPKTS Panevėžio skyriaus nariais.

Svečiai įteikė direktoriui Romualdui Grilauskui LPKTS pirmininko Gvido Rutkausko bei LPKTS valdybos pirmininkės Rasos Duobaitės- Bumbulienės Padėkos raštą už bendradarbiavimą su LPKTS ir pagalbą organizuojant renginius, už jaunimo ugdymą patriotine dvasia, jų skatinimą domėtis skaudžiausiais Tėvynės istorijos puslapiais.

Direktorius, dėkodamas svečiams, pasidžiaugė abipusiai naudingu progimnazijos ir LPKTS Panevėžio skyriaus bendradarbiavimu – juk mokinių išgirsti  pasakojimai apie tremtį, rezistenciją iš pačių tremtinių, politinių kalinių lūpų padaro žymiai didesnį įspūdį nei perskaityti knygoje, o jau garbingo amžiaus esantiems tremtiniams malonu, kad jaunimas domisi jų gyvenimo istorijomis, pamalonina savo sukurtais rankdarbiais, piešiniais, bendravimu.

BIC

Padėka- tai patvirtinimas, kad toks kartų bendradarbiavimas prasmingas, reikalingas. Ir jis tęsis.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.