Metų nominacija „Ad astra“ – Naujamiesčio gimnazijos bibliotekininkei L. Šinkūnienei

Metų nominacija „Ad astra“ – Naujamiesčio gimnazijos bibliotekininkei L. Šinkūnienei

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

L. Šinkūnienė.

Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų Metų nominacijos „Ad astra“ laureate šiemet paskelbta ir Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazijos bibliotekininkė Laura Šinkūnienė. Ji Panevėžio regiono mokyklų bibliotekų (išskyrus aukštąsias) kategorijoje įvertinta už skaitymo skatinimo iniciatyvas, ryškų indėlį į mokyklos bendruomenės telkimą, gebėjimą mokyklos biblioteką paversti ne tik skaitymo, bet ir turiningo bendravimo erdve, kūrybišką informacinių technologijų panaudojimą bibliotekos edukacinėje veikloje, šiuolaikiškumą, inovatyvumą ir veiklumą profesinėje sferoje.

L. Šinkūnienė Naujamiesčio gimnazijoje nuo 2003 m. dirbo informatikos mokytoja, o prieš dvejus metus pakeitė profesiją ir tapo bibliotekininke. Gimnazijos direktorė Daiva Dirsienė sako, kad L. Šinkūnienės įgyvendinamos originalios ir modernios lankytojų pritraukimo iniciatyvos biblioteką pavertė bendruomenės daugiafunkciniu centru, kuriame sėkmingai formuojamas kitoks požiūris į knygą, skaitymą, edukacines veiklas, diegiamos inovacijos.

Savo darbą kūrybinga asmenybė dirba nuoširdžiai ir pareigingai, bendradarbiauja su Trečiojo amžiau universitetu, kartu su Švietimo centru dalyvauja tarptautiniuose projektuose. Patrauklumo bibliotekai suteikė jos iniciatyva sukurtos jaukios erdvės – knygų baras, skaitymas hamake, lauko bibliotekėlė.

BIC

L. Šinkūnienė laukiama ir darželyje. Jos suburti gimnazijos savanoriai mažiesiems naujamiestiečiams ateina skaityti knygeles, rengia edukacines pamokėles.

Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų Metų nominacijos „Ad astra“ laureatus skelbia Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka.

Šiemet bus įteiktos 3 nominacijos. Laureatėmis taip pat tapo Anykščių ir Ignalinos rajonų savivaldybių bibliotekų darbuotojos.

Apdovanojimų teikimo iškilmės vyks gegužės 16 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos (Respublikos g. 14, Panevėžys) konferencijų salėje.

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.