Mero fondo trims priėmimams neužtektų

Mero fondo trims priėmimams neužtektų

Gintautas SUBAČIUS / JP nuotr.

Po akibrokšto G.Umbrasienė, pamaniusi, kad administracijos direktorius turi klausos sutrikimų, pasiprašė dar vieno atsakymo.

Panevėžio miesto tarybos opozicijai prireikė beveik pusantro mėnesio, kad valdantieji atsakytų, kokioms reikmėms buvo ištaškyta didžioji mero Ryčio Račkausko fondo dalis. Ogi dviem priėmimams… Trečiam pinigų nebūtų užtekę.

Vasarį vykusiame tarybos posėdyje politikai buvo informuoti, kad iš mero fode buvusių 14481 Eur buvo išleista 12237,38 Eur. Smulkios lėšos išleistos gėlėms, suvenyrams, apdovanojimams, su labdara susijusiems kultūros, sporto renginiams opozicijos nedomino, tačiau jai užkliuvo, kokius priėmimus meras R.Račkauskas rengė Panevėžyje ir užsienyje, kuriems buvo panaudota fondo liūto dalis – 10610,54 Eur.

Tame pačiame posėdyje opozicijos lyderė Gema Umbrasienė pareikalavo atsakyti, kokiems priėmimams tokie pinigai buvo išleisti.

BIC

Maždaug po mėnesio politikė sulaukė pirmo savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos atsakymo, jog 455 Eur buvo skirti dviem delegacijos iš Rumunijos nakvynėms apmokėti.

Po šio akibrokšto G. Umbrasienė, pamaniusi, kad administracijos direktorius turi klausos sutrikimų, pasiprašė dar vieno atsakymo.

Po pakartotino paklausimo T.Jukna atsakė, kad meras oficialių priėmimų užsienyje neorganizavo. Per du priėmimus Panevėžyje rugsėjo 5 d. (miesto gimtadienio proga) ir gruodžio 28 d. (Kalėdų ir Naujųjų metų proga) dalyvavo apie 550 svečių ir išleisti minėtieji 10,6 tūkst. Eur.

„Melo kojo trumpos, bet jei jo pusėje yra galia, kelias gali būti ilgas. Informacijos laukėme keturiasdešimt dienų, bet buvo verta. Du priėmimai už 10 tūkst. Eur atskleidžia naujosios valdžios prioritetus ryškiau, nei bet kokios ataskaitos kartus sudėjus“,- T.Juknos atsakymą portalui JP pakomentavo G.Umbrasienė.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.