Mero ataskaitoje šakočių neliko

Mero ataskaitoje šakočių neliko

Panevėžio miesto mero Vitalijaus Satkevičiaus ataskaitos apie pernykščių metų mero fondo lėšų panaudojimą tvirtinimas Panevėžio miesto taryboje nepraėjo be kuriozų ir pašmaikštavimų apie suvalgytus šakočius.

Pernai mero V. Satkevičiaus fonde buvo 50 tūkst. litų iš kurių išleisti 48 tūkst. litų.

Meras ataskaitoje nurodė, jog už valstybinių delegacijų, svečių ir juos lydinčių asmenų priėmimą išleidęs 7,29 tūkst. litų, dar 30,57 tūkst. litų sumokėjęs už užsienyje ir Panevėžyje rengtus oficialius priėmimus.

BIC

Atminimo dovanos, suvenyrai, gėlės, garbės raštai, apdovanojimai kainavo 7,2 tūkst. litų, išlaidos, susijusios su dalyvavimu labdaros, kultūros, sporto ir kituose visuomeniniuose renginiuose siekė 2,6 tūkst. litų.

Kadangi klausimų ir pasisakymų nebuvo, paskelbtas balsavimas.Tačiau Tarybos posėdyje meras V. Satkevičius susigriebė, kad jo dalyvavimas balsavime prieštaraus interesams, todėl paliko posėdžių salę.

Nuo konservatorių atskilęs Tarybos narys Viktoras Trofimovas pareiškė, kad klausimas negali būti svarstomas, nes nebėra sprendimo projektą rengusio asmens – mero. Politikas teigė, kad visuomenei labai įdomu, kiek pernai miesto vadovas už fondo pinigus pirko šakočių, nes šiemet apie tai ataskaitoje neužsimenama.

Grįžęs į salę V. Satkevičius apie šakočius nė neužsiminė. Jis aiškino, kad net 20 tūkst. litų „surijo“ pirmasis Panevėžyje, kaip kultūros sotinėje vykęs renginys. Anot jo, fonde dar liko 2 tūkst. litų ir jų neišleidęs, nes metų pabaigoje nežinojęs, ar bus įvykdytas miesto biudžetas.

Kitų politikų šakočiai nedomino, todėl mero ataskaita patvirtinta be problemų.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.