Merginų grupė „Pinup girls“ pristato naujausią kūrinį

Merginų grupė „Pinup girls“ pristato naujausią kūrinį

JP / „Fotogenijų“/Naglio Bieranco ir Simonos Bekupės nuotr.

grupė „Pinup girls“.

Merginų grupė „Pinup girls“ savo gerbėjams pristato naujieną – kūrinį „Ar tu girdi“, prie kurio kūrybos prisidėjo ne tik užsienio prodiuseriai, bet ir vienas geriausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas. Naujausiam Simonos Nainės ir Viktorijos Sutkutės kūriniui vaizdinį apipavidalinimą sukūrė talentingas kinematografas Petras Skukauskas.

Jau daug metų gyvuojanti merginų grupė kiekvieną kartą sugeba savo gerbėjus pradžiuginti ir netgi nustebinti kokybiškais ir naujausias muzikos tendencijas atitinkančiais kūriniais, kurių ne vienas yra tapęs grojamiausiais radijo hitais šalyje.

BIC

Naująjį grupės kūrinį „Ar tu girdi“ padėjo sukurti Švedijos prodiuseriai, o prie dainos teksto kūrybos prisidėjo atlikėjai Donatas Montvydas ir Rūta Lukoševičiūtė.

„Ši daina labai puikiai atspindi dabartines mus. Turiu omenyje, kad esame atradę pačias tikriausias ir natūraliausias savo puses. Net ir kalbant apie dainas – jos yra tokios, kokias mes pačios ir įsivaizduojame. „Ar tu girdi“ kūrinys – šiuolaikiškas skambesys, verčiantis pajudėti ir netgi nukeliantis į naktinį gyvenimą. Šiek tiek jau tokį linksmą, bet ramesnį“, – šypsosi atlikėja Simona Nainė.

Pasak „Pinup Girls“ narės Viktorijos Sutkutės, ši daina turi ir gilesnę prasmę. Joje pasakojama apie svajonių siekimą, adresuotą jaunam žmogui.

„Ši daina yra apie jaunimą. Jauni žmonės dažnai jaučiasi nesuprasti ir neišgirsti. Ši daina, mano nuomone, ne tik leidžia pasilinksminti ir gerai praleisti laiką, tačiau ir skatina judėti savo svajonių ir tikslo link“, – atvirauja atlikėja.

Naujausios dainos  „Ar tu girdi“ vaizdiniame dainos apipavidalinime įsiamžino ir pačios grupės merginos S. Nainė ir V. Sutkutė. Jos linksmai šėliodamos leidosi naktinio Vilniaus gatvėmis. Šiuos vaizdus užfiksavo kinematografas Petras Skukauskas.

„Šį kartą norėjosi dainą iliustruoti ir perteikti tą energiją, kurią spinduliuojame ir pačioje dainoje. Buvo labai linksmas filmavimas, kurio rezultatu labai džiaugiamės. Tikimės, kad šie vaizdai išspaus šypseną net niūriausią rudens ar žiemos dieną“, – sutartinai teigia Simona ir Viktorija.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.