Meras susitiko su Jaunuolių dienos centro svečiais iš Italijos

Meras susitiko su Jaunuolių dienos centro svečiais iš Italijos

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė Jaunuolių dienos centro projekto partnerius iš Italijos. 

„Miela čia matyti tokį būrį svečių iš Italijos. Džiaugiuosi jūsų bendru projektu ir esu dėkingas, kad radote laiko aplankyti mus. Tikiuosi, kad šis susitikimas ne paskutinis, o ateityje kartu galėsime vykdyti ir bendrus socialinius projektus“, – sakė meras R. Račkauskas.

Jaunuolių dienos centras vykdo „Erasmus“ finansuojamą projektą „No Profit EU Skills“. Dvi savaites Panevėžyje viešintys centro partneriai dalinasi gerąja patirtimi apie savo šalį ir organizacijas, kuriose jie dirba, lankosi socialinės paskirties įstaigose. Jau pabuvojo „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre, Šv. Juozapo globos namuose, vyko į Vilnių, Kauną, Trakus, Šiaulius. Italai Jaunuolių dienos centre kuria naujus bendrus projektus, susipažįsta su socialinio darbo sfera.

BIC

Pasak Jaunuolių dienos centro direktorės Linos Trebienės, panevėžiečiai pasisėmė daug idėjų, vėliau tikimasi jas panaudoti ir pritaikyti savame mieste. Ateities planai – bendri proto negalios žmonių verslumo skatinimo projektai.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.