Meninio stiklo simpoziumo „GlassJazz“ paroda nukeliavo į Biržus

Meninio stiklo simpoziumo „GlassJazz“ paroda nukeliavo į Biržus

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Organizatorių nuotr.

Biržuose „Portfolio Art“ atidaryta 3-iojo Panevėžio tarptautinio meninio stiklo simpoziumo „GlassJazz“ paroda, kuri unikali savo darbų estetiniu pateikimu ir atlikimo technikomis. Ji veiks iki balandžio 27 dienos.

Simpoziumo, kuris Panevėžyje vyko pernai rugsėjo 12-18 dienomis, kūrybiniame procese dalyvavo menininkai: Alma Jantunen ir Johannes Rantasalo (Suomija), Fredrik Nielsen (Švedija), Angus Powers (JAV), Jens Pfeifer (Nyderlandai), Jeffrey Sarmiento (Jungtinė Karalystė), Meng Du (Kinija), Matt Durran (Jungtinė Karalystė), Janusz Robaszewski (Lenkija), Torsten Rötzsch (Vokietija), Petr Kuchta ir Ivo Stodola (Čekija), Igor Frolov (Rusija), Vineta Groza (Latvija), Ričardas Peleckas, Paulius Rainys, Valmantas Gutauskas, Indrė Stulgaitė-Kriukienė ir Remigijus Kriukas (Lietuva).

BIC

Visi simpoziumo dienomis užsukusieji į meninio stiklo studiją „Glasremis“ galėjo viską pamatyti iš arti, pabendrauti su kuriančiais menininkais – pasaulinio lygio meninio stiklo kūrėjais.

Daugiau apie menininkus buvo galima sužinoti simpoziumo metu vykusiuose kūrybiniuose prisistatymo vakaruose Panevėžio miesto dailės galerijoje bei pokylių namuose „Vasaris“.

Simpoziumo „GlassJazz“ procesą fiksavo fotomenininkai Ramūnas Danisevičius, Valentinas Pečininas, Tadas Povilonis, Audrys Guokas.

Kūrybinis rezultatas – fotografijos – svarbios ne tik kaip turinčios dokumentinę išliekamąją vertę, bet ir yra svarbi sudėtinė simpoziumo metu sukurtų kūrinių dalis.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.