Menininkas R. Gataveckas rėžė, kiek uždirba būdamas dėstytoju: „Atlyginimas kaip šiukšliavežio!“

Menininkas R. Gataveckas rėžė, kiek uždirba būdamas dėstytoju: „Atlyginimas kaip šiukšliavežio!“

JP / LNK nuotr.

R. Gataveckas.

„Dėstytojai juokauja, kad jų atlyginimas kaip šiukšliavežio, tik ne to, kur šiukšles vežioja, nes jis daugiau uždirba, o to, kuris jas krauna…“ – LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., teigs menininkas Remigijus Gataveckas, dėstantis Lietuvos dailės akademijoje. Lietuvos numylėtinis atskleis, kiek uždirba dėstytojaudamas: už 0.75 etato – 490 eurų. „Lengva postringauti apie orumą, savigarbą, kai skrandis sotus, o tu laisvas nuo finansinių sunkumų“, – teigs R. Gataveckas.

Menininkas netvardys emocijų kalbėdamas apie Mindaugo Puidoko elgesį mergaitės istorijoje, kurią įsivaikinti norėjo užsieniečių pora, gyvenanti Naujojoje Zelandijoje.

„Vienoje laidoje pasakiau Puidokui, kad jis, dalyvaudamas garsioje įvaikinimo istorijoje, tik kelia sau reitingus. Tai žiauriausias ir šlykščiausias būdas koks tik gali būti. Tačiau mane Puidokas patikino, kad jis nė neketina kur nors kandidatuoti. Šiandien matau realybę ir negaliu tuo patikėti….“ – sakys Remigijus.

BIC

Laida primins rinkiminį spektaklį, mat joje susirinks keturi garsūs politikai, kandidatuojantys į prezidento postą. Politikams kritikos negailės komunikacijos ir viešų ryšių specialistas Arijus Katauskas, iš kandidatų kūno kalbos, kalbėsenos ir netgi aprangos atskleisiantis tikruosius jų charakterius. „Nė vienas jų neketina tapti prezidentu. Ne postas, o reklama visiems be išimties rūpi“, – teigs A. Katauskas. Kodėl specialistas dviejų kandidatų paprašys atsisegti marškinius ir nusiimti kaklaraiščius? „Prezidentas – viešas asmuo. Prieš visuomenę jis turi būti tarsi nuogas“, – teigs Seimo narys Naglis Puteikis ir pridurs, kad jei reikės, išsirengs ir iki pusės.

Tuo tarpu kalbėdamas apie prezidentu panorusį būti politiką Petrą Gražulį, komunikacijos specialistas Arijus ragins prisiminti, kad prezidentas taip pat yra ir vyriausiųjų pajėgų vadas. „Turėdamas tokį karštakošišką charakterį, Petras, tapęs prezidentu, rizikuotų sukelti karą…“.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šiandien, 19.30 val., tik per LNK.

Labirintų parkas

Modelis

AIK

Mano namukas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.