Medikai panevėžiečiams dėkoja už paramą

Medikai panevėžiečiams dėkoja už paramą

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Respublikinę Panevėžio ligoninę nuo karantino pradžios pasiekė labdaros siuntos medikams, kurias suaukojo įvairios organizacijos, įmonės, pavieniais asmenys.

Kad nereikėtų kiekvienam suteikusiam paramą dėkoti atskirai, Panevėžio ligoninės administracija sugalvojo kitokią padėkos formą – ant didžiulio tento užrašė padėką ir pakabino ant medicinos įstaigos fasado.

BIC

Užrašas byloja: „Dėkojame Jums už paramą! Likite namuose – apsaugosite save ir aplinkinius“.

Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas valdymui ir ekonomikai Mindaugas Čipinys pasakojo, kad ligoninę pasiekė įvairiapusės labdaros siuntos.

„Tai ne tik medicininės apsaugos priemonės, kurios labai reikalingos medikams, bet ir maistas, gaivinantys gėrimai, pinigai bei net atlikti reikalingi darbai. Todėl sugalvojome, kaip padėkoti bendruomenei už sąmoningumą, už paramą. Paprasti žodžiai – pati geriausia padėkos forma.  Savaime suprantama, kad tai tik žodžiai. Medikai kiekvieną dieną, negailėdami jėgų, atlieka nelengvą darbą – kovoja su pandemija“, – sakė M. Čipinys.

M. Čipinys.

Pasak direktoriaus pavaduotojo valdymui ir ekonomikai, gaunama labdara – registruojama.

„Kiekviena paramos siunta užregistruojama ir sudaroma paramos sutartis. Kad nebūtų nesusipratimų, viską darome vadovaujantis įstatymais“, – pabrėžė M. Čipinys ir pasidžiaugė, kad tentą su prasmingais žodžiais ligoninei dovanojo reklamos agentūra „Aukso vartai“.

Reklamos agentūros vadovas Antanas Kurklietis teigė, kad toks poelgis – padėka medikams.

„Tai tiesiog tokia padėka medikams, kurie dėkoja visuomenei už labdarą. Mums – tai mažas rūpestis, bet panevėžiečiai matys, kad jų parama vertinama. Kiekvienas darome tai, ką galime“, – sakė A. Kurklietis.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.