Mažosios kultūros sostinės metus vainikavo padėkos vakaras

Derlingi, aktyvūs, turtingi renginių, paryškinti didelių pasiekimų – tokie buvo 2016-ieji Mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje Miežiškiuose. Jiems pasibaigus miestelio kultūros centre surengtas padėkos vakaras „Laiškas draugui“, kuriame pasidžiaugta nuveiktais darbais, padėkota kasdienybėje ir šventėse lydėjusiems bičiuliams, rėmėjams, kultūrinės veiklos entuziastams.

Nuoširdžias padėkas draugams renginio organizatoriai surašė laiškuose, kuriuose džiaugėsi užsiauginta, užsitarnauta draugyste, išpuoselėta požiūrių, jausmų, norų, vilčių, siekių bendryste. Laiškuose padėkota už draugišką požiūrį, rimtą rūpestį, norą padėti, tiesos sakymą, sielų artumą, nesavanaudiškumą.

Laiškai jaukioje šventėje dalyti tiek seniems, laiko patikrintiems draugams, tiek tiems, su kuriais susipažinta visai neseniai, tačiau jau mezgasi šilti bičiuliški santykiai. Padėkų sulaukė į svečius atvykę Seimo nariai Guoda Burokienė ir Petras Nevulis, Panevėžio rajono savivaldybė ir jai atstovavęs mero pavaduotojas Antanas Pocius, Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, atstovautas vyriausiojo specialisto Remigijaus Vilio, Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas Kazimieras Binkis, Panevėžio rajono tarybos narė Violeta Grigienė, buvęs miežiškiečių atstovas Seime Domas Petrulis.

Nuoširdžiai padėkota nuolatiniams renginių rėmėjams, su Miežiškių kultūros centru bendradarbiaujančioms įstaigoms, miežiškėnams savanoriams, talkininkams, gausiam būriui mėgėjų meno kolektyvų narių. Laiškus atsiėmė ir kolegos iš kitų mažųjų Lietuvos kultūros sostinių: 2016-ųjų kolegos alantiškiai ir estafetę perimantys vabalninkiečiai.

Svečiai neliko skolingi – anot K. Binkio, „parašė atsakymus“ – dovanojo tiek oficialių padėkos raštų, vertingų suvenyrų, tiek mielų dovanėlių, skanėstų, gėlių.

Gražias padėkas, nuoširdų bendravimą lydėjo šviesus Miežiškių kultūros centro dainininkų ir muzikantų koncertas. Dainavo, grojo Linos Kairytės vadovaujami Vaikų muzikos studijos jaunuoliai, vokaliniai ansambliai „Alkupis“, „Raskila“, „Vėjūnė“, smagioje vakaronėje linksmino populiariosios muzikos grupė „Pilnatis“.

Padėkos vakaro organizatoriai ir svečiai neslėpė džiugesio, kad pavyko rasti laiko artimai, nuoširdžiai pabendrauti – ne tik tąvakar, bet ir visus praėjusius metus. Ir neabejojo, kad didelių pasiekimų, gražių permainų pasiekti būtų buvę daug kartų sunkiau, jei ne Draugų pagalba ir parama.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Jaunųjų kūrėjų tribūna „NEVĖŽIS“

confident-noyce

Jaunieji kūrėjai kurs Lietuvą

confident-noyce

Projekte – ir kūrybinės naujovės, ir neįprastos sutiktuvės

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau