Mažojo finalo starte – panevėžiečius išgelbėję D. Bičkauskio baudų metimai

AutoriusJPFotoLKL

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pradėjo kovas Betsafe-LKL mažajame finale – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 84:86 (27:21, 21:17, 23:25, 13:25) Vilniuje dramatiškai įveikė vietos „Wolves Twinsbet“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Antrasis susitikimas ketvirtadienį vyks Panevėžyje.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviu pirmuoju kėliniu, po kurio vilkai įgijo šešių taškų pranašumą (27:21). Per pirmąjį ketvirtį šeimininkai pataikė penkis tolimus metimus iš septynių.

Antrajame ketvirtyje Vilniaus komandai pavyko dar padidinti persvarą ir užbaigus kėlinį šešiais taškais be atsako padidinti ją iki dviženklės (48:38).

Po pertraukos tęsėsi apylygė kova, panevėžiečiams buvo pavykę priartėti iki penkių taškų skirtumo (61:56), bet į lemiamą kėlinį šeimininkai žengė turėdami plius aštuonis (71:63). Per tris kėlinius Aukštaitijos klube rezultatyviausias buvo 16 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis.

Ketvirtajame kėlinyje likus keturioms minutėms svečiai priartėjo jau tik iki dviejų taškų (79:77), bet už kelių akimirkų Džiugas Slavinskas buvo nubaustas nesportine pražanga, vilkai spurtavo ir netrukus turėjo jau plius septynis (84:77).

Visgi panevėžiečiai nepasidavė ir per likusias dvi minutes sugebėjo rezultatą išlgyinti (84:84). Sostinės komandai liko 17 sekundžių, bet „7bet-Lietkabelis“ perėmė kamuolį, Dovis Bičkauskis realizavo abi baudas (84:86), o lemiamas Rasheedo Sulaimono metimas buvo netaiklus.