Mažieji sportininkai varžėsi Lietuvos garbei

Mažieji sportininkai varžėsi Lietuvos garbei

Dalia DAUSIENĖ / Organizatorių nuotr.

Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ vyko Panevėžio rajono lopšelių-darželių ir mokyklų-darželių priešmokyklinio amžiaus vaikų varžybos „Lietuvėlė mūs graži, o mes vikrūs ir greiti 2018“, kurias trečius metus kartu su darželiu organizuoja Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius. Jos buvo pirmos sportinės varžybos Panevėžio rajone, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Šiais metais įstaigos salėje sutilpo šešios Panevėžio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinukų komandos. Pasirungti ir išmėginti savo jėgas atvyko Velžio lopšelio-darželio komanda „Velžiukai“, Pažagienių mokyklos-darželio komanda „Trispalviukai“, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ komanda „Ramygalos gandriukai“, Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė“ komanda „Pelėdžiukai“, Raguvos lopšelio-darželio „Skruzdėliukas“ komanda „Lietuvaičiai“ ir renginio šeimininkų komanda „Smalsūs, vikrūs lietuvaičiai“.

Varžybos organizuotos pagal visus sportinių renginių reikalavimus, todėl neapsieita be kompetentingos teisėjų kolegijos, kurią sudarė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Algė Verbiejienė, vyr. specialistas Alvidas Savickas, Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ direktorė Daina Murauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Dausienė, lopšelio-darželio tarybos narys Mantas Leliukas, aktyvių tėvų klubo narės Skaistė Radziukynienė, Vaida Triavienė, auklėtojos Živilė Dulkienė, Jovita Niauronienė, visuomenės sveikatos specialistė Valentina Kaušakienė.

BIC

Komandos rungėsi penkiose estafetėse. Pirmoji estafetė „100 žingsnelių Lietuvai“ buvo skirta Lietuvos gimtadieniui. Teisėjai kruopščiai ir atsakingai stebėjo bei vertino komandų atliekamas užduotis. Po įnirtingos kovos, susumavus rezultatus, paskelbti varžybų nugalėtojai.

Trečiąją vietą užėmė Raguvos lopšelio-darželio „Skruzdėliukas“ komanda „Lietuvaičiai“. Antroji vieta atiteko „Velžiukų“ komandai iš Velžio lopšelio-darželio. Nugalėtojais ir pirmos vietos laimėtojais tapo „Smalsių, vikrių lietuvaičių“ komanda iš Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“.

Prizininkai apdovanoti Lietuvos Respublikos Seimo narės Guodos Burokienės dovanomis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus taurėmis, diplomais ir medaliais. Visos komandos gavo Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ padėkas, o kiekvienas sportininkas išsivežė po sportinę dovanėlę.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.