Matematikos mokykla padeda geriau pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminu

Matematikos mokykla padeda geriau pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminu

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

Panevėžio kolegija, gimnazistus norinčius geriau pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui, kviečiame pakartoti ir pagilinti matematikos žinias Panevėžio kolegijos organizuojamoje Matematikos mokykloje.

Užsiėmimai vyks vasario–balandžio mėnesių šeštadieniais, išskyrus balandžio 23 d. – antradienį. Registracija vyksta internetu iki vasario 20 dienos.

Pirmasis užsiėmimas jau šį šeštadienį! Registracijos anketą rasite Panevėžio kolegijos internetinėje svetainėje. Vienkartinis užsiėmimų registracijos mokestis – 15 eurų. Lankiusieji visus užsiėmimus gaus pažymėjimą, kuris suteiks papildomą 1 balą prie konkursinio balo stojantiems į Panevėžio kolegiją.

BIC

Dalyvių vietų skaičius yra ribotas, todėl kviečiame paskubėti registruotis!

Daugiau informacijos teikia Dalia Urbonienė, Studijų, karjeros ir užimtumo centro vadovė, kontaktai: tel. +370 45460590, dalia.urboniene@panko.lt.

AIK

Labirintų parkas

Mano namukas

Biuro verslas

Dattoo tattoo

Panevėžio gimtadienis

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.