„Maltiečių sriubos“ akcijoje dalyvavo ir buvęs meras, ir parlamentarai (atnaujinta)

„Maltiečių sriubos“ akcijoje dalyvavo ir buvęs meras, ir parlamentarai (atnaujinta)

JP / "Facebook" nuotr.

Centriniame Panevėžio turguje akcijoje „Maltiečių sriuba“ dalyvavo ir buvęs miesto meras V. Satkevičius, ir Seimo narė R. Juknevičienė.
Centriniame Panevėžio turguje akcijoje „Maltiečių sriuba“ dalyvavo ir buvęs miesto meras V. Satkevičius, ir Seimo narė R. Juknevičienė.

Šiandien net keliose Panevėžio miesto vietose vyko jubiliejinė, dešimtoji socialinė akcija „Maltiečių sriuba“. Miesto gyventojai ir svečiai buvo kviečiami pasivaišinti simboliu tapusia sriuba ir taip prisidėti prie maltiečių pagalbos seniems bei vienišiems žmonėms.

„Ši akcija – puikus būdas atkreipti dėmesį į šalia esantį ir taip stiprinti bendruomeniškumą. Tik matydami kito sunkumus ir kartu juos spręsdami, sukursime tvirtą bendruomenę“, – kalbėjo meras Rytis Račkauskas.

BIC

Panevėžio miesto meras R. Račkauskas padėjo pilstyti sriubą Laisvės aikštėje.

Centriniame Panevėžio turguje akcijoje „Maltiečių sriuba“ dalyvavo ir buvęs miesto meras Vitalijus Satkevičius. Tuo politikas pasidžiaugė savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook“. Kartu su V. Satkevičiumi, praeivius Karaliaus Mindaugo husarų bataliono karių išvirta sriuba vaišino ir buvusi Krašto apsaugos ministrė, Seimo narė Rasa Juknevičienė.

„Panevėžiečiai ir miesto svečiai aukojo Maltos ordino prižiūrimiems vienišiems seneliams ir maloniai ragavo sriubos. Šiemet man jau penktas gruodis, kai tenka savanoriauti „Maltiečių sriubos akcijoje“, – teigė V. Satkevičius.

Socialine akcija „Maltiečių sriuba“ siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų, senų, sunkiai sergančių žmonių padėtį ir pagalbos jiems reikalingumą. Akcija gruodžio mėnesį vyksta 30 Lietuvos miestų. Maltiečiai savanoriai dalina sriubą ir kviečia praeivius simboline auka paremti labiausiai vargstančius mūsų visuomenės narius.

Panevėžio maltiečiai mieste veikia jau daugiau kaip 20 metų. Šiuo metu jie globoja 66 senus, vienišus, sunkiai sergančius panevėžiečius, kurių ne vienas turi sunkią negalią. 30 jų gauna karštą sriubą į namus. Dažnai maltiečiai būna vieninteliais žmonėmis, kurie juos aplanko. Panevėžio aktyvių jaunųjų maltiečių grupę sudaro 36 asmenys.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.