Lopšelyje-darželyje „Draugystė“ – pasakų rytmetys

Lopšelyje-darželyje „Draugystė“ – pasakų rytmetys

Eglė MAČINSKIENĖ / Organizatorių nuotr.

Panevėžio miesto ikimokyklinių įstaigų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinio būrelio nariai nuolat ieško naujų, įvairesnių ir įdomesnių ugdymo formų dirbant su vaikais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių. Švietimo pagalbos teikėjai siekia bendradarbiavimo tarpusavyje dalinantis veiklos iniciatyvomis bei profesine patirtimi.

Panevėžio lopšelio-darželio „Draugystė“ I korpuso logopedė V. Kaščikaitė organizavo metodinį renginį, skirtą veiklai su ugdytiniais – pasakų rytmetį „Šaltą žiemą pasaka sušildo“.

Renginyje dalyvavo lopšelio – darželio „Voveraitė“  logopedės su ugdytiniais, regos centro „Linelis“ logopedė ir pavaduotoja ugdymui su ugdytiniais bei lopšelio – darželio „Draugystė“ I ir II korpuso logopedės su savo ugdytiniais.

BIC

Buvo suvaidintos penkios pasakos. Kiekvienas vaidinimas buvo originalus ir pateiktas skirtingomis formomis: lagamino pasaka, masažinės pasakos, pasaka be galo ir kt.

Logopedės akcentavo, kad rengiant ugdytinius pasakų rytmečiui, didžiausią dėmesį skyrė vaikų kalbos ir kūrybingumo ugdymui. Pasakų scenarijai buvo sukurti ir pritaikyti pagal ugdytinių kalbinius gebėjimus ir norą atlikti tam tikrą vaidmenį.

Buvo skatinamas vaikų pasitikėjimas savimi, tobulinami savikontrolės įgūdžiai. Rytmečio metu visi dalyviai susidomėję žiūrėjo vieni kitų vaidinamas pasakas, patyrė daug teigiamų emocijų ir bendravimo tarpusavyje džiaugsmą. Logopedės džiaugėsi galėdamos pasidalinti savo veiklos idėjomis su kolegėmis.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.