Lopšelių-darželių „Varpelis“, „Nykštukas“ ir „Pušynėlis“ bendruomenių padėka

Lopšelių-darželių „Varpelis“, „Nykštukas“ ir „Pušynėlis“ bendruomenių padėka

JP / Pexels.com nuotr.

„Geradarystės negalima paliesti ranka, čia viską atlieka širdis“. Seneka

Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nariams K. Lukoševičiui, R. Narkūnui, L. Sėdžiui, G. Umbrasienei, V. Polzunovaitei, R. Vyžintui, M. Leliukui, R. Ridikui, J. Girdzijauskienei, V. Satkevičiui, I. Grigienei, E. Kosej,  R. Bakanauskui, mero pavaduotojui D. Labanavičiui, administracijos direktoriaus pavaduotojui K.Armonavičiui, Seimo nariams G. Burokienei, P.Urbšiui, B. Mateliui, LŠDPS pirmininko pavaduotojai E. Leiputei-Stundžienei, LŠMPS Panevėžio susivienijimo pirmininkei N. Staišiūnienei ir visiems kitiems už dėmesį, supratingumą įsiklausant į mūsų bendruomenių kreipimąsi. 

Tarybos narių bendravimas, išklausant tėvų ir darbuotojų nuomonę, realus ir sąžiningas Panevėžio švietimo sistemos perspektyvų vertinimas, bei R. Narkūno iniciatyva ir Valstiečių frakcijos pritarimas, lėmė, kad sprendimas dėl „Nykštuko‘, „Varpelio“ ir „Pušynėlio“ darželių prijungimo prie kitų ikimokyklinių įstaigų nebus vykdomas.

BIC

Ačiū už pasitikėjimą ir sudarytą galimybę mūsų bendruomenėms kaip ir iki šiol sėkmingai dirbti savarankiškose įstaigose.

Investicija į vaikus – investicija į mūsų ateitį.

Linkime Jums sėkmingų darbų ir siekių įgyvendinimo.

Lopšelių-darželių „Varpelis“, „Nykštukas“ ir „Pušynėlis“ bendruomenės

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.