Lopšelis-darželis „Draugystė“ dalyvavo sveikatinimo priemonių konkurse

Lopšelis-darželis „Draugystė“ dalyvavo sveikatinimo priemonių konkurse

Rita Tarailienė, Aušra Eckstrand, Vaiva Kaščikaitė / Organizatorių nuotr.

Šiais metais Panevėžio lopšelis-darželis „Draugystė“ dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės paskelbtame sveikatinimo priemonių konkurse. Parengtas projektas „Sportuojame su saulute“ laimėjo dalinį finansavimą veikloms įgyvendinti.

Pavasarį vyko tradicinė šeimos sporto šventė, vasarą ugdytiniai dalyvavo pramogose su vandeniu. Spalio viduryje, sulaukus auksinio rudens, nuėmus vaisių ir daržovių derlių, projekto organizatorės pakvietė ugdytinius dalyvauti linksmose, sportinėse estafetėse „Vitaminų fiesta“. Šių estafečių tikslas – stiprinti vaikų fizinę sveikatą.

BIC

Renginyje dalyvavo įstaigos priešmokyklinio amžiaus „Drambliukų“ grupė ir  priešmokyklinė „Lašiukų“ grupė iš Panevėžio lopšelio-darželio „Vaikystė“.

Skaistakalnio parke vyko smagi apšilimo mankšta. Vėliau vaikai varžėsi tarpusavyje įvairiose rungtyse: ieškojo paslėptų vaisių ir daržovių, ugdydami savo pastabumą ir tikrindami žinias. Varžydamiesi, kurie greitesni, rideno bulves, rinko bei nešiojo pupas.

Aiškindamiesi, kas vikresni, karučiais vežė obuolius. Išbandė rankų taiklumą, mėtydami į krepšį sveikučius ir kt. Estafečių pabaigoje grėbė rudeninius lapus. Už aktyvų dalyvavimą vaikams buvo įteikti sveikatą tausojantys prizai.

Atidavę visą energiją ir jėgas, su šypsenomis veiduose renginio dalyviai linksmi keliavo į savo darželius.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.