LNK laidoje Panevėžį į pergalę ves Radži

LNK laidoje Panevėžį į pergalę ves Radži

Jau rytoj LNK eteryje ypatinga premjera – didžiausi šalies miestai susikaus dėl „Supermiesto“ titulo. Savo gimtuosius miestus į kovą ves garsiausi jų žmonės, kurie į savo komandas buria iškiliausius  miestelėnus – dainininkus, aktorius, sportininkus, humoristus.

Prie Klaipėdos  komandos vairo stoja aktorius Giedrius Savickas – jis vadovaus uostamiesčio aistruoliams. „Ką aš galiu pasakyti, Klaipėda jau seniai yra supermiestas, tik reikia dar kartą užtvirtinti! – šypsosi G. Savickas. – Tik įvažiavę į Klaipėdą, visi supranta, kad įvažiavo į supermiestą. O LNK studijoje suvienysim jėgas tų, kurie retai būna televizijoje: bus net gero džiazo ir gero teatro – visa, kas geriausia iš Klaipėdos“.

BIC

Marijampolės kapitonė bus Irūna Puzaraitė. „Tai mano svajonių miestas ir aš neseniai nusprendžiau čia liki gyventi visam laikui. Turiu planų įsigyti Marijampolėje butą. Marijampolė labai patogi gyventi – rami, išgražėjusi, pilna parkų. O kiek talentingų žmonių – Inga Valinskienė, Violeta Urmana, Ovidijus Vyšniauskas, Laima Lapkauskaitė, ati tik keli iš jų“, – Marijampolę gyrė Irūna Puzaraitė, tikėdama jos pergale „Supermieste“.

Mažeikiuose užaugęs Mantas Stonkus visada laikė save plungiškiu, tad „Supermieste“ kovos už Plungės garbę. Plungėje Mantas gimė, čia gyvena kone visa jo giminė, tad nebuvo vasaros, kad jos nepraliestų šiame gražiame Lietuvos miestelyje.  „Dabar su vaikais, su žmonomis vėl visi suvažiuojame į Plungę, tai miestas su gera aura, ir man prisidėti prie Plungės garbės gynimo yra didelė garbė“, – sako M. Stonkus.

Naujojoje Akmenėje gimusi ir jau ketvirtus metus Dzūkijos sotinėje Alytuje gyvenanti Asta Pilypaitė „Supermieste“ kovos už alytiškius. „Tai talentingo, veržlaus jaunimo miestas, mėgstantis naujoves, tapęs antruoju mano miestu. Į kovą už teisę vadintis supermiestu kviesiu stoti miesto teatralus, cirko artistus,  choristus, imtynininkus“.

Vienas pirmųjų prie „Supermisto“ prisijungė renginių organizatorius ir laidas Jogaila Morkūnas, jis vadovaus Vilniaus komandai. Panevėžį į pergalę ves Radži, Šiaulius – Andrius Butkus.  „Supermieste“ kovos Kauno, Telšių ir „Intermiesto“ komandos. Ją sudarys į Lietuvą sugrįžę išeiviai arba kitataučiai, gyvenantys Lietuvoje.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.