3.5 C
Panevėžys
Trečiadienis, 19 sausio, 2022

Liko vos kelios dienos siūlyti kandidatus į Metų panevėžiečius

AutoriusJPFotoPANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖ

Liko vos kelios dienos Metų panevėžiečiui pasiūlyti. Jūsų pasiūlymų laukiame iki gruodžio 1 d. (imtinai). 

Dėkojame tiems, kas jau atsiliepė į kvietimą. Kandidatų sąrašas pildomas kasdien, net neabejojame, kad jis dar ilgės.

Kaip ir kasmet už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Jie apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus. 2021-ųjų Metų panevėžiečiai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Šiuo metu Savivaldybei jau pasiūlyta 11 kandidatų:

Jaunuolių dienos centro socialinė darbuotoja JOLITA KAVALIAUSKIENĖ – už atsakingumą, rūpestingumą, kūrybingą darbą,  už sukurtą programėlę IDSPORT, skirtą negalią turintiems žmonėms sportuoti karantino metu.

Panevėžio Respublikinės ligoninės Neurochirurginio skyriaus gydytojas chirurgas JUOZAS TVASKUS – už profesionalumą, dėmesingumą ligoniams, išskirtinį stropumą, pagalbą, atjautą kiekvienam žmogui.

Panevėžio miesto poliklinikos šeimos gydytoja MIGLĖ CIMERMAN – už profesionalumą, operatyvumą, dėmesingumą ligoniams, puikiai suvoktą mediko misiją.

Panevėžio sporto centro dviračių sporto treko treneris DMITRIJUS LEOPOLDAS – per trylika darbo metų paruošė daug aukšto meistriškumo trekininkų, garsinusių Lietuvą Europoje ir pasaulyje (Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Gintarė Gaivenytė, Svajūnas Janauskas, Vasilijus Lendelis ir kt.).

Tautodailininkas VYTAUTAS PETRAUSKAS – už atsidavimą darbui, ilgametį ir profesionalų juvelyro darbo pareigų atlikimą. V. Petrauskui buvo suteiktas meno kūrėjo statusas, yra apdovanotas specialiu regioninio liaudies meno konkurso „Aukso vainikas“ diplomu. Jo kūryba yra pelniusi įvairių apdovanojimų, darbai eksponuoti įvairiose personalinėse ir kolektyvinėse parodose.

Panevėžio graikų-romėnų imtynių sporto klubo „Imtis“ vadovas, Panevėžio sporto centro, Raimundo Sargūno sporto gimnazijos treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas MARIUS BARANAUSKAS – už atsidavimą savo darbui ir Panevėžio miestui. 2021-aisiais M. Baranauskas dalyvavo ir organizavo įvairias sporto varžybas, užimtumo stovyklas Panevėžio miesto jaunimui, vykdė atvirus užsiėmimus Panevėžio miesto mokykloms ir darželiams. Lietuvos savivaldybių sporto mokymų įstaigų vadovų asociacija skyrė apdovanojimą už „Geriausią nuotoliniu būdu trenerio vykdytą treniruotę“.

Panevėžio jaunuolių dienos centro socialinio darbuotojo padėjėja MONIKA GRIBAUSKAITĖ – už nuoširdų, nepriekaištingą ir pasiaukojamą darbą, besąlygišką rūpestį, atsidavimą ir atjautą neįgalių jaunuolių labui, už neišsenkantį entuziazmą ir begalinį norą judėti į priekį.

Panevėžio miesto savivaldybės Kultūros ir meno skyriaus vyr. specialistė AUŠRA SIPAVIČIENĖ – už ilgalaikį darbą ir kryptingą tendenciją, indėlį į Panevėžio miesto kultūrinį gyvenimą, įveiklinant  naujas erdves ir taip prisidedant prie naujų kultūrinių erdvių atsiradimo Panevėžyje.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja ŽIBUTĖ GAIVENIENĖ – už profesionalią vadybinę veiklą, puikų strateginį mąstymą, konstruktyvius ir drąsius sprendimus miestui.

Aktyvus jaunuolis DAUGVYDAS STANIŪNAS – už iniciatyvumą, aktyvią veiklą, jaunimo vienijimą, už nuolatinę pagalbą renginių metu ne už atlygį.

UAB „TPA“ vadovas ALVYDAS ANDRIJAUSKAS – už profesionalumą vadovaujant įmonei, pagalbą ir labdaringą veiklą karantino metu, už robotikos centrą „RoboLabas“ lankantiems mokiniams suteiktą galimybę naudotis naujausiomis technologijomis.

Siūlant kandidatus prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus. Raštu pateiktos kandidatūros registruojamos Savivaldybės priimamajame (įėjimas iš Vilniaus g. pusės) 105 kabinete. Pasiūlymus Metų panevėžiečio vardui suteikti galima palikti prie ir Savivaldybės centrinio įėjimo (Laisvės a. 20, Panevėžys) įrengtoje pašto dėžutėje, skirtoje gyventojų prašymams, raštams ar kitiems dokumentams pateikti, taip pat siųsti el. paštu komunikacija@panevezys.lt arba skambinti tel. (8 45) 501 348.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Iškilmingai apdovanoti 2021-ųjų Metų panevėžiečiai

confident-noyce

Išrinkti 2021-ųjų Metų panevėžiečiai: jais tapo 5 labiausiai miestui nusipelnę žmonės

confident-noyce

Panevėžio miesto savivaldybė sulaukė pirmojo kandidato Metų panevėžiečio vardui gauti

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau