Lietuvos vadovų sveikinimas su šv. Velykomis

Lietuvos vadovų sveikinimas su šv. Velykomis

crop_510x410_02042015_velykos_prezidente-dalia-grybauskaiteLietuvos vadovai sveikina su šv. Velykomis.

Mielieji,

Velykos – tai prisikėlimo, pavasario pergalės ir šviesos šventė.

BIC

Bundanti gamta skatina mus atsinaujinti, tikėti gerumu bei skleisti viltį.

Tegul šviesi šios šventės nuotaika aplanko kiekvienus namus. Išgirskime ir padrąsinkime vieni kitus. Vertinkime tai, ką turime.

Mylėkime ir puoselėkime savo valstybę. Būkime tvirti bei susitelkę. Iš pavasario pasisemkime naujų jėgų.

Tegul tradiciniais raštais išmarginti, visomis pavasario spalvomis suspindę margučiai papuošia Jūsų namus ir visą Lietuvą.

Šviesių ir džiaugsmingų šventų Velykų!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Su Prisikėlimo švente    

butkevicius_rimtas_eltaPer Lietuvą šiemet neskubėdamas ateina pavasaris. Tačiau nelengva mums būtų žemėje, jei čia įžvelgtume tik gamtos ciklų kaitą. Su pirmąja žaluma pasitinkame Šventas Velykas.

Tai didžioji Prisikėlimo šventė, suteikianti mums dvasinės stiprybės, sutvirtinanti tikėjimą, suvienijanti ir nešanti naujas viltis. Šiomis džiaugsmo ir bendrystės valandomis turime puikią progą apmąstyti savo pareigas šeimai ir mūsų šaliai. Su atbundančiu pavasariu, su nauja energija dirbkime darniai, susitelkę. Einame moderniu ir teisingu keliu, tad niekam nepavyks jo pakeisti ir sutrukdyti mums kurti sėkmės istoriją.

Mieli Lietuvos žmonės, nuoširdžiai linkiu Jums ir Jūsų šeimoms skalsos prie šventinio stalo. Būkite apsupti stiprios artimųjų meilės ir tikrų bičiulių šypsenų. Su Šventom Velykom, su nuostabia gyvenimo džiaugsmą liudijančia švente!

Nuoširdžiai

Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.